O NAS

V-TEC | Ventor to firma techniczno-handlowa z siedzibą w Nysie – uroczym miasteczku na południu Polski, które w latach swojej świetności posiadało zakłady ZUP czy też producenta samochodów FSD. Specjalizujemy się w konsultingu i wsparciu technicznym. Wspomagamy naszych klientów oferując najnowocześniejsze rozwiązania techniczne dla produkcji seryjnej dostępne na rynku. Współpracujemy z najlepszymi. Jesteśmy przedstawicielem firm takich jak WEIL Technology z Niemiec, DIMECO z Francji, MIB Hydro z Francji oraz SEYI z Taiwanu (SEYI Europe). Nasz personel szkoli się kilkanaście razy w roku u naszych partnerów i w ten sposób jesteśmy w stanie obsługiwać naszych klientów kompleksowo, począwszy od doradztwa a kończą na serwisie naszych instalacji również w okresie pogwarancyjnym. Mając nadzieję, że spełnimy Państwa oczekiwania, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Jak pomagamy?

Jeśli posiadacie Państwo w swoim parku maszynowym prasy mechaniczne lub też zamierzacie zainwestować w nowe rozwiązania to zapraszamy do współpracy. Przede wszystkim jesteśmy przedstawicielem marki SEYI, z którym jesteśmy w stanie  pomóc w zakresie pras od 80 do 2400 ton. W ofercie posiadamy również producenta Schaal Engineering, który produkuje prasy od kilku do 100 ton nacisku i spadkom przekraczającym 700 uderzeń na minutę. Zapraszamy!

Z naszymi partnerami WEIL Engineering oraz DIMECO, jesteśmy w stanie doradzić Państwu w realizacji kompletnych rozwiązań. Często nasze projekty rozpoczynają się w kręgu stalowym, po przetworzeniu w odpowiednich zautomatyzowanych gniazdach produkcyjnych, na końcu linii możemy uzyskać gotowy wyrób, pospawany laserem, oznaczony i gotowy do dalszego procesu produkcji. Działamy tak w Polsce już od ponad 15 lat, zapraszamy Państwa do współpracy.

Na wszystkie maszyny firmy SEYI oraz DIMECO świadczymy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na terenie Polski i Czech. Zachęcamy do zapoznania się z naszą specjalną ofertą obsługi 7 dniowej. Więcej pod adresem: info@ventor.pl – zapraszamy!

Nasza misja

Naszą misją jest przede wszystkim budowanie relacji i profesjonalne doradztwo techniczno serwisowe dla branży przemysłu metalowego oraz kompozytowego.

W skrócie

Historia naszej firmy

Październik 2002

Założenie firmy na terenie byłej fabryki wentylatorów Elektromet w Głuchołazach.

Luty 2008

Rozpoczęcie współpracy z WEIL Engineering – niemieckim producentem maszyn

Październik 2015

Rozpoczęcie współpracy handlowo – serwisowej z firmą Dimeco z Francji.

Maj 2015

Utworzenie biura handlowo-technicznego w miejscowości Frydrychów w woj. opolskim

Kwiecień 2016

Rozpoczęcie współpracy z francuskim producentem pras hydraulicznych, firmą MIB Hydro

Styczeń 2017

Rozpoczęcie współpracy handlowo-serwisowej z SEYI

Maj 2017

Otworzenie oddziału firmy w Czechach

100

Procent kompetencji

167000Kilometrów rocznie spędzonych na dojazd do naszych klientów
100

Procent PASJI

5

Dni w tygodniu do Państwa dyspozycji

Co o nas mówią