Seyi

Kontakt
Frydrychów 7/2, 48-370 Paczków
+48 77 433 94 45
+48 606 200 267

SEYI-EUROPE


SEYI w Polsce

Nowoczesne rozwiązania, zaprojektowane tak, aby zmaksymalizować elastyczność, wydajność i bezpieczeństwo. Cel ten osiągamy poprzez połączenie wysokiego stopnia automatyzacji i stosowania rozwiązań najwyższej jakości.

Dostarczamy dla naszych klientów prasy mechaniczne w zakresie od pras wysięgowych do pras mechanicznych bezkorbowych o naciskach od 25 Ton do 2400 Ton.

W Polsce działamy od stycznia 2017 roku jako oficjalny partner firmy SEYI. Nasza lista referncji wynosi kilkadziesiąt pras pracujących w Polsce i w Czechach, ponieważ jako firma odpowiadamy za ten teren jeśli chodzi o konsultacje z państwem, ale przede wszystkim serwis wszystkich maszyn / pras mechancznych oraz serwo produkcji SEYI.

W dzisiejszych czasach, kiedy przemysł chce odchudzać swoje konstrukcje, jesteśmy gotowi dostarczać dla Państwa najnowocześniejsze prasy serwo z napędem bezpośrednim. Jest to najnowocześniejsza specjalna konstrukcja prasy dostosowana do serwo napędu, który został zaprojektowany przez nasz dział RnD. W dziale rozwoju pras serwo w firmie pracuje obecnie przeszło 35 inżynierów, codziennie opracowujących nowsze rozwiązania.

W ofercie pras serwo posiadamy prasy jednokorbowe typu SD1 w zakresie od 80 do 300 ton nacisku, oraz prasy dwu-korbowe typu SD2 w zakresie od 160 do 500 ton. Ciągły rozwój naszej oferty pras serwo pozwala nam dzisiaj dostarczyć dla Państwa prasy typu SDE2 z naciskiem od 400 do 1200 Ton.

Wszystkie prasy możemy dostarczyć osobno, ale naszym celem jest dostarczenie dla Państwa kompletnego rozwiązania, czyli:

  • Prasy mechaniczne z linią podającą,
  • Prasy serwo z linią podającą,
  • Prasy z linią podającą oraz systemem odbierania detali poprzez system taśmociągu,
  • Prasy z linią podającą lub robotem służącym do podawania detali do prasy.
  • Systemy szybkiej wymiany narzędzi,
  • Prasy z narzędziami, rozpoczynając projekt od Państwa produktu,
  • Narzędzia do pras,
  • Wózki szybkiej wymiany narzędzi,
  • Ramiona wsporcze i stoły kulowe czy rolkowe.
  • Systemy mocowania narzędzi w prasie,

Prasy serwo w Polsce

 

Wszystkie prasy SEYI dostarczone do naszych klientów objęte są gwarancją oraz naszym lokalnym serwisem. Świadczymy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Posiadamy specjalną ofertę na serwis świadczony całodobowo z szybkimi terminami reakcji na zgłoszenie klienta.

Po więcej informacji prosimy o kontakt poprzez poniższy formularz. Lub telefonicznie: +48 77 433 9445

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości