Kontakt

Frydrychów 7/2, 48-370 Paczków
+48 77 433 94 45
+48 606 200 267
Ogólne informacje

Spawanie laserowe. Cela spawania laserowego jest ewolucją z dobrze znanych i sprawdzonych rozwiązań stosowanych przez Weil engineering modułowych rozwiązaniach, które sprawdziły się w produkcji u naszych klientów.

Układ optyczny 4-osiowy maszyny w połączeniu z osiami w których może być transportowany detal spawany umożliwia trójwymiarową eksploatację. Systemy z kilkoma osiami są stosowane dla prostszych detali z mniejszą ilością spoin lub z zastosowaniem po łuku.

Zastosowanie podwójnego stołu obrotowego pozwala na pracę ciągłą celi spawającej. Spawanie oraz załadunek i rozładunek odbywają się w tym samym czasie. Optymalne użycie źródła laserowego pozwala nam na zwiększenie wydajności. Możemy zautomatyzować proces załadunku i rozładunku i w ten sposób jeszcze bardziej przyspieszyć cykl.

Zwarta konstrukcja

Cela spawająca LWC dzięki zwartej konstrukcji oraz dobrej dostępności sprawia, że doskonale jest przystosowana do użytkowania w trójwymiarowej formie:

Brak węży doprowadzających chłodziwo oraz brak przewodów gazowych pozwala na lepszą zwrotność w danych osiach:

  • Oś-B ± 110° i Oś-C ± 210° w połączeniu z osiami na których przymocowany jest przedmiot obrabiany pozwalają na wiele przy jednoczesnej wysokiej precyzji.
  • możliwość wykorzystania różnych ogniskowych, dzięki szybkiej wymianie luster w optyce.
  • Projektowanie części i koncepcji zacisków, które są ściśle koordynowane z naszymi klientami i w ten sposób zoptymalizowane do wydajnej obróbki laserowej.

Projekt komponentów i dobra koncepcja zacisków, które są ściśle koordynowane z naszymi klientami i w ten sposób zoptymalizowane do wydajnej obróbki laserowej.

Techniczne

Specjalna cela spawania laserowego

Wymiar x /y /z 700/ 700/ 500mm
Zmiana oprzyrządowania System szybkiej wymiany
Prędkość do 60 m/minutę
Dokładność pozycjonowania DIN EN ISO 15616/1, B
Modułowa budowa od 2 do 8 osi

Specyfikacja

Geometria, metalurgia, automatyka w połączeniu z technologią bardzo dynamiczną i precyzyjny system sterowania stanowią podstawę dla efektywnej produkcji. Rezultat: niskie zniekształcenia, wysokie jakościowo komponenty w dużych ilościach bez potrzeby przetwarzania po procesie lub przeróbek.

Unlock nowych możliwości w technologii inżynierii i projektowania Weil engineering

Połączenie standardowych komponentów i konstrukcji hybrydowej maszyny (np. optyki laserowej i osi obrabianego przedmiotu) z inżynierii Weil umożliwia bardzo ekonomiczne rozwiązania, zarówno pod względem swobody i automatyzacji procesu.

Standardowy model

Osie optyki Z Y B C
Przedmiot obrabiany
(narzędzia mocujące)
X
Zakres pracy 500 mm 2500 mm ± 110° ± 210° 800 mm
Prędkość osi 45 m/Min. 45 m/Min. 1 U/Sek. 1 U/Sek. 45 m/Min.
Zapytanie
Po więcej informacji prosimy o kontakt poprzez poniższy formularz. Dziękujemy.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Dokumenty
Udostępnij:Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail