Weil Technology

AplikacjeKontakt
Frydrychów 7/2, 48-370 Paczków
+48 77 433 94 45
+48 606 200 267
Weil engineering jest liderem w produkcji rozwiązań dopasowanych do potrzeb klienta w zakresie nowych technologii. Jako specjaliści w zakresie automatyzacji procesów produkcji oraz zwijania i spawania, inżynieria Weil jest właściwym partnerem dla zastosowań w przemyśle motoryzacyjnym, branży grzewczej (HVAC), urządzeń gospodarstwa domowego (AGD), branży zbiorników ciśnieniowych, systemów kominowych oraz innych wysokiej jakości produktów.
Połączenie wysokiej elastyczności, koncepcji linii modułowych i najwyższa stabilność procesu oferuje klientom najlepsze warunki do przekroczenia ich wymagań w zakresie produkcji.
Przekrój naszych maszyn rozciąga się od procesów półautomatycznych do bardzo złożonych szybkich liniach z wysokim współczynnikiem wydajności w metodach produkcyjnych używamy metod łączenia materiałów za pomocą laserów oraz TIG oraz maszyn CNC przeznaczonych do walcowania. Nasza specyfika produkcji zaczyna się od Ø 25 do 1000 mm długości oraz rury do 2.000 mm długości w innych średnicach oraz grubość blachy od 0,15 do 4,0 mm
Ponad 200 zatrudnionych  osób (wraz z oddziałem w USA), po za tym firma posiada sieć agentów sprzedaży na całym w świecie w tym w Polsce. Inżynieria weil opracowuje indywidualne rozwiązania dla różnych zastosowań obróbki blach i rur w zakresie produkcji.
Ogromną wagę przywiązuje się do rozwiązań produkcyjnych dla przemysłu motoryzacyjnego (technologia wydechu spalin, układ recyrkulacji spalin i wymienników ciepła, strukturalne i funkcjonalne) komponentów dla branży grzewczej – HVAC (kominowej i przewodów wentylacyjnych.
Maszyny do obróbki końców rur, kształtki, obudowy palników, korpusy pomp), jak również zbiornik i pojemnik takie jak: gaśnice, zbiorniki ciśnieniowe, zbiorniki ogrzewaczy wody, bębny pralek, itp.
Oprócz maszyn produkujących krótkie rury w seriach średnich i bardzo wysokich (spoiny wzdłużne) Weil oferuje również rozwiązania dla spawania 3 D w spcjalnie dostosowanych do tego celach spawalniczych – gdzie proces spawania odbywa się w 5 osiach NCQ w połączeniu z automatycznymi i programowalnymi uchwytami zaciskowymi wewnątrz. W tej grupie produktów mamy również rozwiązania modułowe dla złożonych zadań spawalniczych 3D.
Zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą.