Automatyzacja prasy wysięgowej. | VENTOR kompleksowe rozwiązania do plastycznej obróbki blachy.
23/07/19

Automatyzacja prasy wysięgowej.

Prawie każdy ma problem z pozyskaniem pracowników do pracy, większość regionów w Polsce przedstawia bezrobocie na poziomie 3 % i mniej. Jeśli używasz wiele pras wysięgowych, tzw. pras typu C (mimośrodowych), na których pracownicy ręcznie zajmują się załadunkiem i rozładunkiem detali. To ten wpis jest dla Ciebie. 

We współpracy z firmą Copren przygotowaliśmy dla Państwa rozwiązania dedykowane do automatyzacji prasy wysięgowej (nie tylko), po to aby wyeliminować pracę ręczną przy maszynie, zastępując ją podajnikiem detali, który w każdej chwili możecie odsunąć od pracy i nadal pracować ręcznie. A co najważniejsze możecie wykwalifikowanego pracownika przesunąć w inne miejsce, w którym w pełni wykorzystacie jego wiedzę i możliwości. Proste prace wykonamy za Was.

Automatyzacja pracy na prasie wysięgowej

Najnowsze rozwiązanie służące do automatyzacji pracy pracownika przy prasie wysięgowej (mimośrodowej)

 

Cena? Koszty wdrożenia?

Idealnie. Jest to rozwiązanie, które dzięki swojej atrakcyjnej cenie będzie praktycznie nieodczuwalne dla Państwa. Dlaczego? Ponieważ kosztuje Państwa miesięcznie dokładnie tyle ile pracownik siedzący przy prasie. A dokładnie po okresie 28-36 miesięcy jest to inwestycja całkowicie zamortyzowana właśnie tym kosztem.

Co to oznacza? Po maksymalnie 3 latach system jest całkowicie zamortyzowany, a tym samym Państwo uzyskujecie stanowisko praktycznie bez kosztowe.

Interesujące? 

Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami

Tel. 774339445

Mob. PL Zach.: +48784930542

Mob. PL Wsch.: +48735 980 759

Udostępnij:Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail
Aktualności , , , , , , , , , , , , , , , ,