Dlaczego warto wybrać prasę mimośrodową MIOS? | VENTOR kompleksowe rozwiązania do plastycznej obróbki blachy.
03/11/20

Dlaczego warto wybrać prasę mimośrodową MIOS?

Prasy mimośrodowe MIOS w ofercie Ventor. Od października 2020 roku staliśmy się wyłącznym przedstawicielem marki MIOS w Polsce. Dlaczego warto wybrać prasę mimośrodową właśnie tego producenta?

Postaramy się przybliżyć to w następujących punktach.

 

  1. Prasy MIOS wyposażone są w moduł PILZ, aby zapewnić bezpieczne zarządzanie oraz PLC dla integracji z linią produkcyjną.
  2. Podstawa pras MIOS jest wypełniona materiałem dźwiękochłonnym, aby zapewnić zmniejszenie hałasu powodowanego pracą maszyny.
  3. Konstrukcja maszyny jest wykonana we Włoszech z materiałów europejskich przy zachowaniu tej samej mocy, prasy MIOS są zazwyczaj cięższe od porównywalnych produktów konkurencyjnych. Dla przykładu 20 tonowa prasa MIOS waży 20% więcej niż prasy produkowane przez konkurencję dostępną na rynku.
  4. Możliwość wykonania prasy, która będzie przygotowana w sposób specjalny dla Państwa potrzeb, z możliwością wykonania specjalnego konstrukcji oraz wielu urządzeń peryferyjnych.
  5. Posiadamy fabryczny serwis na terenie kraju z magazynem części zamiennych dostępnych od ręki.
  6. Posiadamy maszyny dostępne od ręki, które możemy dostarczyć Państwu w ciągu 3-4 tygodni od złożenia zamówienia i określenia wszelkich opcji maszyny. Mówimy o prasach mimośrodowych o naciskach od 10 do 105 Ton. Prasy o naciskach 130T produkujemy na zamówienie z krótkimi terminami realizacji.

To tylko część punktów dla których warto wybrać naszą prasę mimośrodową, oczywiście zalet jest więcej, a wśród nich warto wymienić: elektroniczne foto bariery bezpieczeństwa, dodatkowy stół na płycie górnej, pneumatyczna poduszka dociskająca, regulowany podwieszony panel kontrolny, mechaniczny bezpiecznik przeciążeniowy, wyrzutnik suwaka, wibroizolatory mogą być w cenie, regulowany automatycznie suwak z cyfrowym wskaźnikiem wysokości, piezoelektryczny czujnik tensometryczny i wiele innych.

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami: +48774339445 lub mailowo: info@ventor.pl

Do zobaczenia u Państwa w firmie!


Udostępnij:Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail
Aktualności , , , , , , , , , , , , , , , , ,