Koreański producent pras mechanicznych firma SIMPAC nowością w naszej ofercie | VENTOR kompleksowe rozwiązania do plastycznej obróbki blachy.
13/05/21

Koreański producent pras mechanicznych firma SIMPAC nowością w naszej ofercie

Pragniemy Państwa poinformować, że z dniem 01.05.2021 Ventor został wyłącznym dystrybutorem w Polsce koreańskiego producenta pras mechanicznych – firmy Simpac.

SIMPAC to ponad 50 lat doświadczenia w produkcji pras mechanicznych, rozbudowany dział RND, który w sposób ciągły udoskonala produkty, wprowadza nowości w branży wykrawania i tłoczenia, stabilna pozycja wraz z olbrzymią listą referencyjną w Polsce (ponad 200 referencji) i Europie, to podstawowe argumenty do podjęcia naszej decyzji do nawiązania współpracy z firmą Simpac.

Wiedza i doświadczenie naszego partnera pomagają Nam jeszcze lepiej dostosować rozwiązania do rozwijającego się rynku, precyzyjnie odpowiadając na potrzeby klienta oferując maksymalne korzyści dotyczące jakości, ceny ale przede wszystkim wydajności oferowanych rozwiązań.

SIMPAC jest liderem na rynku technologii formowania w Korei Południowej, a dzięki blisko 50-letniemu doświadczeniu jest również jednym z wiodących producentów pras na świecie. Klientami SIMPAC są różne gałęzie przemysłu metalowego, między innymi: producenci części do samochodów i ich dostawcy, producenci sprzętu AGD, firmy z branży meblarskiej i elektronicznej oraz lotniczej. Szeroka gama produktów obejmuje prasy mechaniczne, prasy mechaniczne z opcją LINK MOTION, prasy serwo, linie tandemowe. Jako przedstawiciel firmy Simpac w Polsce posiadamy autoryzowany zespół serwisowy dla urządzeń tego producenta na terenie Polski, natomiast magazyn części zamiennych jest zlokalizowany w Europie, a dokładnie u naszych południowych sąsiadów w siedzibie Simpac Europa w Brnie.

Matryce i ich wymiana. 

Simpac dostarcza kompletne rozwiązania. W ofercie tego producenta w standardzie do każdej prasy znajdą Państwo systemy szybkiej wymiany matryc, natomiast na życzenie możemy dostarczyć Państwu również wózki do transportu matryc oraz automatyczne systemy magazynowe dla matryc oraz taśm stalowych.

Wykrawanie, tłoczenie, gięcie – koncepcja Lean Manufacturing

Prasy Simpac charakteryzują się elastyczną opcją instalacji jako pojedynczy moduł – pojedyncza prasa oraz w trybie progresywnym bądź transferowym lub jako w pełni zautomatyzowana linia pras zespolonych.

Centralne sterowanie pozwala nam podłączyć nasze prasy mechaniczne oraz serwo z Państwa systemem Przemysłu 4.0. Automatyzacja pracy pras mechanicznych pozwala zmniejszyć zapotrzebowanie na personel obsługi maszyn. Prasy SIMPAC możemy zautomatyzować poprzez dostawę linii podawania materiału z kręgu stalowego (odwijak, prostowarka, podajnik rolkowy), mogą to być również roboty i automaty podawania detali do prasy, jak i transfery w prasach oraz linie pras z transferami automatycznego przekazywania detali z prasy do prasy. Dzięki holistycznemu podejściu do każdego projektu indywidualnie, możecie Państwo wspólnie z naszymi specjalistami wypracować najbardziej optymalne rozwiązanie dla siebie, obniżyć swoje koszty produkcji i skrócić czas pracy.

Zapraszamy do kontaktu i umówienia audytu zapotrzebowania w Państwa firmie.

Jeśli masz pytania skontaktuj się z Nami telefonicznie pod numerem 774339445 lub mailowo pod adresem info@ventor.pl

Udostępnij:Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail
Aktualności , , , , , , , , , , , , , , , ,