Linia podająca blachę z kręgu do prasy 6 mm x 850 mm. Nowa realizacja z Dimeco. #liniepodające | VENTOR kompleksowe rozwiązania do plastycznej obróbki blachy.
23/06/20

Linia podająca blachę z kręgu do prasy 6 mm x 850 mm. Nowa realizacja z Dimeco. #liniepodające

Linia podająca blachę z kręgu do prasy 6 mm x 850 mm. Kolejna realizacja dużej linii podającej za nami. Jest to linia podająca do parsy serwo z napędem bezpośrednim. Bardzo wymagająca instalacja. Dla materiałów o parametrach przekraczających 1000 MPa. Zobacz jakie linie dostarczyliśmy do naszego klienta w Polsce.

Jako dostawca lini podających wraz z prasami oraz pozostałymi peryferiami, często realizujemy projekt taki jak w firmie w Wielkopolsce. Klient zgłosił się do nas z zapytaniem o linię produkcyjną dla detalu z branży automotive, który jest bardzo wymagający jeśli chodzi o wykrawanie. Był to jeden z produktów, który zaczęliśmy badać pod względem możliwości naszych rozwiązań. Finalnie po wielu analizach z naszymi specjalistami z Francji, Niemiec, Tajwanu oraz Szwecji (narzędzia) dobraliśmy najbardziej odpowiednie rozwiązanie dla potrzeb tego klienta.

Nasza realizacja dotyczyła między innymi linii podającej.

W tym wypadku wybraliśmy precyzyjną linię podającą marki Dimeco naszego wieloletniego partnera. W skład linii podajacej wchodzi:

  1. Odwijak taśmy stalowej o maksymalnym obciążeniu do 6 ton, wyposażony w stożkowe prowadnice taśmy – automatyczne, ramię dociskowe z napędzanym kółkiem, automatyczną regulacją hamulca, a maksymalna szerokość materiału to 850 mm.
  2. Prostowarka taśmy, która może przeprostować materiał o grubości do 10 mm, 10 rolkowa prostowarka, każdy wałek ma średnicę 85 mm, bardzo precyzyjna oraz wydajna prostowarka dla wymagających materiałów. Dzięki technologi rolek wspomagających oraz pneumatycznemu otwieraniu głowicy jest to bardzo wytrzymałe urządzenie oraz proste w obsłudze.
  3. Podajnik blachy do prasy z automatycznym, symetrycznym prowadzeniem taśmy oparty na wolnostojącej konstrukcji. Dokładność podawania 0,05 mm.
  4. System oliwienia taśmy – natryskowo – precyzyjnie, dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej technologi firmy ACMA z Francji. Jest to bardzo precyzyjny system oliwienia taśm podawanych do procesu tłoczenia lub cięcia.

Na końcu linii zastosowaliśmy dwukorbową prasę serwo z napędem bezpośrednim produkcji SEYI o nacisku 400 ton, o tym opowiemy w kolejnym artykule.

Jeśli poszukujesz linii podającej blachę z kręgu dla swojego zakładu, koniecznie sprawdź naszą ofertę. Mamy do dyspozycji ponad 2500 rozwiązań, oraz wiele referencji w Polsce i na Świecie.


W Polsce zaufali nam tacy klienci jak:

Philips, Velux, Shiloh, Donaldson, Tenneco, Exide Technologies, Tarapata, Premeso, Gelg, GE, Mecalux, Kermi, Faurecia, Valeo, Phoenix Contact, Electrolux, BSH, Whirpool, Legrand oraz wielu wspaniałych klientów. Dołącz już dzisiaj do tego grona 😉

Skontaktuj się z naszymi doradcami:

+4877 433 9445 lub mailowo: info@ventor.pl

Napisz również do nas na czacie widocznym w prawym dolnym rogu tego ekranu.

Do zobaczenia u Ciebie w firmie!


Linia podająca Dimeco z kręgu blachy

Udostępnij:Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail
Aktualności , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,