Linia rozcinania kręgów. Cięcie formatek z kręgu | Ventor | VENTOR kompleksowe rozwiązania do plastycznej obróbki blachy.
25/06/19

Linia rozcinania kręgów. Cięcie formatek z kręgu | Ventor

Linia rozcinania kręgów. Cięcie formatek z kręgu

Linie rozcinania poprzecznego kręgów blachy to jedno z naszych podstawowych urządzeń / rozwiązań.  Jesteśmy w stanie dostarczyć dla Państwa kompletne rozwiązanie do cięcia poprzecznego, czyli produkcji formatek blach z kręgu taśmy blachy.

Cięcie formatek z jakością pozwalającą na spawanie laserowe krawędzi uzyskanych podczas cięcia, tym samym jesteśmy gotowi dostarczyć jakościowe rozwiązanie w zakresie od 0,2 mm grubości materiału do 8 mm grubości materiału ciętego. W szerokości kręgu do 2000 mm.

Dimeco to pogada oferta linii podających

Dimeco produkuje linie podające do pras już od ponad 65 lat i tym samym posiadamy bogatą ofertę urządzeń takich jak odwijaki, prostowarki i podajniki w różnych kombinacjach jest to ponad 2500 rozwiązań. Tym samym oferta Dimeco jest bardzo bogata, w ten sposób możemy dostarczyć Państwu wiele rozwiązań opartych na standardowych sprawdzonych maszynach. Cięcie jest jednym z elementów takiej linii, które możemy dostarczyć wraz z automatycznymi stołami odbioru.

Po więcej informacji dotyczących linii cięcia formatek z kręgu, skontaktuj się z naszymi specjalistami.

Tutaj poniżej nasze referencje tego typu rozwiązań:

Referencja w Polsce:

Chętnie dostarczymy więcej informacji jakich tylko potrzebujesz.

Tel.: +48774339445

Mail: info@ventor.pl

Do zobaczenia!

Udostępnij:Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail
Aktualności , , , , , , , , , , , , ,