NOVATEC we współpracy z WEIL TECHNOLOGY. Novatec w Polsce
22/01/19

NOVATEC we współpracy z WEIL TECHNOLOGY. Novatec w Polsce

Müllheim, 2018-04-12 – weil technology rozszerzyła swoją gamę elastycznych, zautomatyzowanych maszyn do produkcji rur do kompleksowych rozwiązań pod klucz dla aplikacji producentów kominów oraz rur wentylacyjnych poprzez nowo nawiązaną współpracę z firmą Novatec (IT).

Jakość w cięciu laserem, włoski producent Novatec

NOVATEC – cięcie rur laserem.

Oznacza to, że nasi klienci z branży kominowej (producenci kominów) oraz wentylacyjnej mają dostęp do sprawdzonej jakości sprzętu do produkcji rur w technologii WEIL Technology w połączeniu z etapami procesu przed i po spawaniu (cięcie rur laserem, wytwarzanie pojedynczych i podwójnych ścianek trójników, kolan, przewężenia, rurki formowanie końcowe, izolacja rur z podwójnymi ściankami).

Ta współpraca stanowi dopełnienie programu elementów rur i rurek i wspiera motto “one stop shop” dla potrzeb naszych klientów.

“Dzięki inżynierii Novatec jako partnerowi współpracy jesteśmy w stanie odpowiedzieć na zapotrzebowanie rynku wentylacyjnego oraz producentów kominów, na krótsze terminy dostaw i rozwiązania systemowe z jednego źródła”,

– wyjaśnia Wolfgang Weil, CEO technologii Weil.

Weil technology jest marką Weil Engineering GmbH i obejmuje różne przedsiębiorstwa, które są liderami rynku i technologii w dziedzinie obróbki blach. Maszyny i systemy do innowacyjnych technik kształtowania, cięcia i łączenia zostały zaprojektowane i wyprodukowane dla globalnego rynku w grupie od 1987 roku.

Każda firma w ramach technologii Weil koncentruje się na swojej podstawowej kompetencji i razem jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom dużą paletę spersonalizowanych rozwiązań systemowych.
Koncentrujemy się na elastycznej, racjonalnej i wydajnej produkcji, wykorzystując innowacyjne technologie formowania rolkowego, tłoczenia, spawania laserowego i cięcia laserowego.

Cięcie rur w technologi laserowej dla grubszych materiałów, czyli tych powyżej 1,0 mm, to już rozwiązania dla WEIL Technology i naszego RSM, czyli wycinarki laserowej rur dla materiałów wymagających dużej jakości cięcia. Więcej o tym produkcie znajdziecie tutaj: RSM

Shape. Join. Look ahead.

 

Zapraszamy do kontaktu: info@ventor.pl

Udostępnij:Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail
Aktualności , , , , , , , , , , , , , , , , ,