Prasa serwo-mechaniczna SEYI dostępna w Polsce.Sprawdź zalety
01/12/16

Prasa serwo z napędem bezpośrednim SEYI w Polsce.

Miło nam Państwa poinformować o rozpoczęciu współpracy z firmą SEYI Prasy mechaniczne na terenie Polski oraz Krajów bałtyckich.

✔Zakres naszej działalności obejmuje doradztwo, serwis oraz sprzedaż nowych maszyn. Działamy na obszarze całej Polski oraz krajów Bałtyckich, a już za kilka miesięcy poinformujemy o kolejnej nowości. Zapraszamy do współpracy.

✔Zakres produkcji pras SEYI najlepiej zobrazuje ten katalog, w którym znajdziecie Państwo wszystkie wytwarzane przez firmę prasy mechaniczne. KATALOG pobierz => TUTAJ.

✔Firma SEYI w kilku słowach.

Założona w 1962 roku, Seyi stworzyła globalną pozycję lidera w branży formowania metalu. Seyi produkuje prasy mechaniczne począwszy w rozmiarze od 25 do 2400 ton i prasy serwo w zakresie od 80 do 1200 ton w zakładach znajdujących się na Tajwanie. Seyi sprzedaje swoje produkty do klientów w ponad 40 krajach w tym w Polsce, Litwie, Łotwie i Estoni. Seyi za swoją jakość otrzymał wiele nagród z całego świata.

Seyi ciągle rozszerza swoją działalność w całościowych rozwiązaniach z urządzeniami peryferyjnymi włącznie, tak aby zapewnić klientowi kompletne rozwiążania. Na terenie działania naszej działalności, ponieważ jesteśmy reprezentantem firmy DIMECO z Francji, linie podające do pras oferujemy od tego Francuskiego producenta.

Od momentu powstania Seyi zawsze starał się dostarczyć produkt najwyższej jakości w przystępnej cenie. Mamy trzymać się naszej zasady dostarczania najwyższej jakości konstrukcji pras mechanicznych, doskonałą jakość i ogólnoświatową obsługę klienta. Szerokiej gamy najbardziej wpływowych na świecie producentów, aby utrzymać naszą globalną bazę klientów, których chcemy wspierać aby znaleźli się w czołówce wydajności i konkurencyjności.

Przy jednoczesnym rozwijaniu technologii i zdolności produkcyjnych dla szerokiej gamy produktów, Seyi rozwija się wraz z Państwem i ten kierunek chcemy utrzymać na dynamicznym poziomie.

Nasze zaawansowane możliwości badawczo-rozwojowe zaowocowały wysoką precyzją pras mechanicznych, aby spełnić wymagania naszych klientów produkcyjnych w transporcie, branży technologicznej, komunikacja, elektroniki użytkowej, AGD, wyrobów metalowych, przyrządów medycznych i wiele innych branż.

seyi_prasy_mechaniczneFilm prezentacyjny, SEYI Prasy mechaniczne.

 

Zachęcamy Państwa do kontaktu.

Tel. +48 77 433 94 45

Mob. +48 606 200 267

E-mail: info@ventor.pl

Lub, jeśli wolicie Państwo, poprzez poniższy formularz kontaktowy:

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

servo-banner

 

DO POBRANIA KATALOG => LINK

Udostępnij:Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail
Aktualności , , , , , , , , , ,