OptiFlex prasa krawędziowa – URSVIKEN

OptiFlex to produkt wybierany, gdy potrzebujesz średniej wielkości prasy krawędziowej.

OptiFlex prasa krawędziowa – URSVIKEN

OptiFlex to produkt wybierany, gdy potrzebujesz średniej wielkości prasy krawędziowej. Wyposażony w najnowsze funkcje bezpieczeństwa, może być sterowany przez operatora lub zainstalowany w celi robota dla ciągłego podawania.

Gama pras krawędziowych OptiFlex może zapewnić rozwiązania „szyte na miarę” zgodnie z Twoimi wymaganiami dotyczącymi formowania. OptiFlex to nasza pierwsza prasa krawędziowa zaprojektowana z wykorzystaniem zaawansowanego modelowania komputerowego w całym procesie inżynieryjnym i produkcyjnym. OptiFlex – optymalizacja poszczególnych modułów w wyniku bezkompromisowego rozwiązania zapewniającego najwyższą dokładność i elastyczność w gięciu.

OptiFlex to produkt wybierany, gdy potrzebujesz niezawodnej prasy krawędziowej.

Kluczem do zapewnienia wysokiego tempa produkcji jest elastyczność maszyn.

Wyposażony w najnowsze funkcje bezpieczeństwa, może być sterowany przez operatora lub zainstalowany w celi robota dla ciągłego podawania.

Dzięki wielu dostępnym opcjom możesz zaprojektować maszynę tak, aby odpowiadała Twoim potrzebom, a dobrze znana jakość Ursviken sprawi, że będziesz mieć maszynę, której możesz ufać przez dziesięciolecia.

Dane techniczne OptiFlex.

Siła nacisku: 100 – 400 ton
Maksymalna długość gięcia: 2500 – 6500 mm
Długość między ramą boczną: 2100 – 6100 mm
Miejsce na narzędzia: 550 – 585 mm
Skok: 400 mm

*Aby uzyskać indywidualne rozwiązania, skontaktuj się z naszym działem sprzedaży.

Funkcjonalność

  • Ursviken OptiFlex zadba o to, abyś dostarczał swoim klientom produkty wysokiej jakości.
  • Prasa krawędziowa, która może produkować przy niskim poziomie hałasu i zużyciu energii
  • Prasa krawędziowa zbudowana, aby trwać przez lata
  • Dostępna jest szeroka gama opcji, takich jak podparcie blach CNC, ograniczniki tylne, narzędzia o zmiennej matrycy (VDT), kontrola kąta z automatyczną kompensacją i magazyn narzędzi.

Inteligentniejsze z założenia
Rozszerzony geometryczny design OptiFlex oznacza więcej – większą wysokość otwartą, większy skok, nieograniczoną szczelinę i zwiększony skok tylnych wskaźników. Standardowo wyposażony OptiFlex oferuje jedną z największych kopert roboczych. Modułowe techniki konstrukcyjne zaowocowały maszyną zapewniającą wspaniałe funkcje zwiększające wszechstronność.

Platforma wydajności na dziś i jutro
„Bezkonkurencyjna”, dobrze opisuje wydajność prasy krawędziowej OptiFlex. Hydraulika o dużej prędkości i zaawansowana elektronika w połączeniu z serwonapędami AC napędzają osie z prędkością błyskawicy za pomocą szybkich śrub kulowych bez zmniejszenia dokładności i niezawodności.

Inteligentne bezpieczeństwo
OptiFlex jest dostępny ze zintegrowanymi funkcjami bezpieczeństwa, które zwiększają wydajność maszyny, a nie ją hamują. Ponad 20 trybów pracy wybieranych przez użytkownika sprawia, że nasz system osłon dostosowuje się do specyficznego środowiska produkcyjnego.

Ekonomia ergonomii
Ludzie są jednym z Twoich najważniejszych atutów! Dostępny jest system sterowania położeniem, w pełni programowalne osie podporowe i manipulacyjne arkuszy, programowalne matryce, systemy przechowywania narzędzi i szeroka gama systemów mocowania narzędzi, aby zapewnić pozytywne ergonomiczne środowisko pracy, które docenią operatorzy.

Tylne wskaźniki
Tylne manometry o dużej prędkości mają ogromny stosunek wytrzymałości do masy przy minimalnej ingerencji do środowiska formowania. Limity skoku zostały rozszerzone we wszystkich trzech wymiarach (X-R-Z), a ulepszone palce wskaźników zwiększają wszechstronność pomiaru.

Kompensacja ugięcia
Absolutna dokładność wymaga dokładnego zwieńczenia. System OptiFlex zawiera klin na całej długości, prawdziwą oś z odsunięciem dla pełnej kontroli. CNC zoptymalizuje zwieńczenie w oparciu o zmienne formujące.

Programowalne podpory arkuszy
Sterowane CNC systemy podparcia blach działają nie tylko jako ramię podporowe, ale także zapewniają dokładne pozycjonowanie materiału w celu dokładnego gięcia. W przypadku większych części można dodać popychacz arkusza, który automatycznie będzie podążał za prędkością suwaka przez cały cykl gięcia. Funkcje te, autonomiczne lub połączone, znacznie poprawią dokładność części i zmniejszą zmęczenie operatora.

Po więcej informacji prosimy o kontakt poprzez formularz

Czy są Państwo zainteresowani produktem? Chętnie pomożemy!

Kontakt z nami

Usługi serwisowe

SZKOLENIA
SERWIS TECHNICZNY
OPTYMALIZACJA PROCESU
MONITORING I ANALIZA
ORYGINALNE CZĘŚCI

Pliki do pobrania

OptiFlex prasa krawędziowa – URSVIKEN

Wkrótce