Wózek Stackmatic®

Zmień narzędzie w mniej niż 5 minut, całkowicie bezpiecznie i przy użyciu tylko jednego operatora !

System Stackmatic®

KOMPLETNE ROZWIĄZANIE DLA NARZĘDZI DO 15 TON
Zmień narzędzie w mniej niż 5 minut, całkowicie bezpiecznie i przy użyciu tylko jednego operatora!

SZYBKOŚĆ:
Prowadnice podłogowe prowadzą wózek na miejsce przed prasą i prosto do regału magazynowego. Dzięki temu systemowi prowadzącemu i naszemu systemowi haków narzędziowych narzędzie jest umieszczane w pozycji produkcyjnej na łożu prasy bez konieczności regulacji.

BEZPIECZEŃSTWO:
Podczas transportu narzędzie jest trzymane przez zespół push-pull oraz spoczywa na płaskiej powierzchni wideł.
Gdy narzędzie jest ładowane na prasę lub rozładowywane z prasy, widły są zaczepiane na łożu prasy i wózek nie może się poruszać. Dodatkowo programowalny sterownik kieruje wszystkimi ruchami wózka, autoryzując działania zgodnie z rzeczywistą sytuacją wózka. Cały proces jest kontrolowany ze stanowiska operatora na wózku. Operator znajduje się z dala od przenoszonego ładunku.

EKONOMICZNE REGAŁY MAGAZYNOWE:
Stackmatic może układać narzędzie bezpośrednio na regale magazynowym za pomocą systemu mocowania bagnetowego. Funkcja push-pull nie jest wykorzystywana w regale magazynowym, narzędzie jest odkładane na stos, tak jak paleta.
Czas potrzebny na odłożenie i podniesienie narzędzia ze stojaka jest jak najkrótszy, a konstrukcja stojaka jest narażona na bardzo małe naprężenia. Stackmatic jest kompatybilny z naszymi regałami Cantibloc oraz z większością innych standardowych regałów.

Po więcej informacji prosimy o kontakt poprzez formularz

Czy są Państwo zainteresowani produktem? Chętnie pomożemy!

Kontakt z nami

Usługi serwisowe

SZKOLENIA
SERWIS TECHNICZNY
OPTYMALIZACJA PROCESU
MONITORING I ANALIZA
ORYGINALNE CZĘŚCI

Pliki do pobrania