Seminarium 2020 | VENTOR kompleksowe rozwiązania do plastycznej obróbki blachy.

Aktualności

16/12/19

Seminarium 2020

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na drugą edycję spotkań z profesjonalistami obróbki plastycznej blach pt. „Nowe Technologie w Obróbce Blachy”.

Po bardzo ciepło odebranych spotkaniach w Rzeszowie i Wrocławiu (relacja: Seminarium nowe technologie w obróbce blachy), które odbyły się w Listopadzie 2019 zapraszamy Państwa do poświęcenia nam jednego dnia i udziału w kolejnych wydarzeniach, które specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy:

 • 21.01.2020 w Szczecinie – Hotel Silver
 • 22.01.2020 w Poznaniu (Luboń) – Hotel Poznański

Seminarium „Nowe Technologie w Obróbce Blachy” to kameralne spotkania przeznaczone dla osób zawodowo związanych z produkcją metalową skupiające swoją tematykę na technologiach i rozwiązaniach dotyczące obróbki blach – od rozwijania jej z kręgu, przez formatkowanie, procesy wykrawania, tłoczenia, wycinania, spawania oraz logistyki około produkcyjnej zgodnie z zasadami Lean.

W programie seminarium przewidziano prezentacje partnerów firmy Ventor oraz blok praktyczny Q&A, gdzie będzie można porozmawiać w formie warsztatu na tematy Państwa interesujące bezpośrednio z ekspertami firmy Ventor i jej partnerów tj.:

DIMECO

Trendy w produkcji z kręgu blachy – linie produkcyjne z modułami do wykrawania, walcowania, cięcia i profilowania; Linie podające, szybka wymiana narzędzi, logistyka około produkcyjna kręgów blachy i narzędzi.

HAVEN Manufacturing Corp.

Przez ponad 50 lat Haven Manufacturing Corporation zdobyła solidną reputację jako lider w branży obróbki rur. Haven zbudował tę reputację, projektując i budując specjalistyczny park maszynowy, aby spełnić wysoce wyspecjalizowane wymagania naszych klientów. W portfolio rozwiązań między innymi cięcie podwójnym ostrzem, oblicowanie końców rur, gratowanie, fazowanie rur, pomiar i kontrola, pakowanie. To tylko kilka z tych możliwych, które z przyjemnością przedstawimy Państwu podczas naszego seminarium.

COPREN ENGINEERING

Implementacja systemów automatyzacji produkcji na prasach ze szczególnym uwzględnieniem załadunku blach, przenoszenia i rozładunku części obrabianych za pomocą pras hydraulicznych, mechanicznych, linii i pras transferowych.

GIGANT

Jak odpowiednio dobrać prasę hydrauliczną, na co zwracać podczas planowania takiej inwestycji, a także o nowościach w technologii tłoczenia hydraulicznego.

SEYI

O zaletach zastosowania pras mechanicznych serwo z napędem bezpośrednim, różnicach w doborze, a co najważniejsze o szerokich możliwościach jakie daje implementacja rozwiązań serwo w procesach tłoczenia.

Seminarium „Nowe Technologie w Obróbce Blachy” to jeden dzień pełny merytoryki i praktyki. Nasze spotkania to otwarta, koleżeńska atmosfera, prelekcje naszych partnerów prowadzone są, tak, aby umożliwić otwartą dyskusję i rozmowę z Państwem. Wspólnie identyfikujemy możliwości podniesienia jakości, produktywności przy jednoczesnym obniżaniu i kontrolowaniu kosztów produkcji.

Prelekcje prowadzone są w języku angielskim (częściowo w języku polskim).


Seminarium „Nowe Technologie w Obróbce Blachy” to możliwość poszerzenia swojej wiedzy w obszarze:

 • produkcji seryjnej z kręgu blachy – od odwiania do gotowego produktu
 • systemów dokładnego spawania i cięcia i profilowania – rozwiązania na jednym mocowaniu bez wykorzystania robotów
 • automatyzacji procesów tłoczenia i obsługi pras – korzyści jakie daje implementacja transferów w tym nowość na rynku – transfery na silnikach liniowych
 • pras serwo z napędem bezpośrednim
 • doboru odpowiednich pras hydraulicznych do produkcji seryjnej

Poza naszymi partnerami, zespół VENTOR będzie dostępny do rozmów o szerokim zakresie wsparcia jakie oferujemy naszym klientom.


Uczestnictwo w seminarium jest bezpłatne, ale wymaga rejestracji poprzez FORMULARZ ZNAJDUJĄCY SIĘ PO PRAWEJ STRONIE STRONY.

Po przesłaniu formularza rejestracyjnego otrzymają Państwo potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia i informacje organizacyjne związane z wydarzeniem.

Chcemy umożliwić słuchaczom komfort i efektywne spędzenie czasu podczas sympozjum – w związku z tym ilość uczestników spotkania ograniczamy do 20 osób.

Decyduje kolejność zgłoszeń.

Do zobaczenia w Szczecinie lub Poznaniu.

Zespół VENTOR


ZAPISZ SIĘ NA SEMINARIUM

  Administratorem danych osobowych jest VENTOR Karolina Orlańska, Frydrychów 7/2, 48-370 Paczków. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie. Pełna informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych znajduje się w zakładce RODO

  Udostępnij:Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail
  Aktualności , , , , , , , , ,