ABB nawiązuje współpracę z Seyi producentem pras tłoczących.
31/03/17

ABB nawiązuje współpracę z Seyi producentem pras tłoczących.

Najlepsi partnerzy w dziedzinie automatyzacji tłoczenia metali.

 

6 marca 2017, Tajpej – Wraz z nadchodzącą erą inteligentnych systemów produkcyjnych, znany na całym świecie producent maszyn do tłoczenia metali – SEYI  – nawiązał współpracę z wiodącym międzynarodowym dostawcą robotyki przemysłowej ABB, oferując klientom profesjonalne rozwiązania w dziedzinie automatyzacji tłoczenia metali.

Zastosowania przemysłowe i materiały wykorzystywane w tłoczeniu metali rozwijają się w niesamowitym tempie. Poza poprawą cech konstrukcyjnych i funkcji obu pras mechanicznych serwo, SEYI Presses pracuje obecnie z ABB w zakresie strategii zaspokajania potrzeb swoich klientów. Rozwiązania takie jak jedna prasa z jednym robotem, jedna prasa z wieloma robotami, lub wiele pras z wieloma robotami pozwolą klientom na wykorzystanie kompletnych rozwiązań produkcyjnych. Ponadto SEYI wdroży swój „System Inteligentnej Kontroli Linii Tłoczenia” opracowany we własnym zakresie w celu zaoferowania bardziej zaawansowanych rozwiązań w dziedzinie tłoczenia oferujących korzyści płynące z inteligentnej produkcji.

„W tym przełomowym okresie dla produkcji operatorzy maszyn nie są w stanie uniknąć pracy z robotami przemysłowymi. Roboty oszczędzają im powtarzalnych i ryzykownych zadań, tym samym znacznie zwiększając jakość tłoczonych elementów oraz produktywność. Przez lata ABB był ważnym partnerem dla SEYI w tworzeniu systemów automatyki. Wraz ze wzrostem zapotrzebowania na automatyzację wśród klientów, nabieramy wiary w pozytywne efekty, których będzie można oczekiwać od współpracy między ABB a naszą firmą” – powiedziała z przekonaniem pani Prezes Claire Kuo.

Klienci SEYI mogą teraz doświadczyć automatyzacji tłoczenia na żywo – w siedzibie firmy w Taoyuan przygotowano stanowisko demonstracyjne, gdzie prezentowana jest najbardziej zaawansowana prasa serwo SEYI wraz z robotami ABB (SDG2-400, ramowa prasa serwo korbowa, z sześcioosiowym robotem ABB IRB6700 oraz siódmą osią liniową; SD1-200, prasa serwo korbowa o konstrukcji pełnoramowej, z sześcioosiowym robotem ABB IRB4600). Firma SEYI zaprasza serdecznie wszystkich klientów do odwiedzenia jej siedziby i zainstalowanego w niej systemu pras serwo.

O SEYI Presses.

Shieh Yih Machinery Industry Co., Ltd. jest wiodącym producentem średnich i dużych pras serwo. Głównymi odbiorcami są producenci z różnych obszarów przemysłu, włączając w to branżę motoryzacyjną, lotniczą i kosmonautyczną, sprzętu medycznego, maszyn rolniczych, elektroniczną (3C), materiałów budowlanych, sprzętu i komponentów. Pomagamy klientom poprawić ich pozycję na rynku dzięki kreatywnym i innowacyjnym rozwiązaniom. Nasza sieć sprzedaży i usług jest dobrze rozwinięta na całym świecie, co pozwala nam na dostarczanie naszych innowacyjnych technologii tłoczenia klientom na całym świecie, zapewniając najwyższej jakości transport i usługi.

Technologia serwo, system automatyki i inteligentna produkcja to podstawy naszych strategii i to na ich rozwoju będziemy się koncentrować. Poza promocją naszych wysoce dokładnych, wydajnych oraz przyjaznych dla środowiska pras serwo inwestujemy również cenne zasoby w rozwój pras wielkogabarytowych oraz integrację systemów automatyki. Nasze prasy serwo dostarczamy do wielu klientów na różnych rynkach, włączając w to znanego niemieckiego producenta wysokiej klasy pojazdów oraz słynnego amerykańskiego producenta samochodów elektrycznych.

Mierzymy się z wyzwaniami Inteligentnych Maszyn (Przemysł 4.0) oraz Inteligentnej Fabryki, koncentrując się na integracji komunikacji, kontroli i Internetu rzeczy (IoT) w celu stworzenia nowych trybów inteligentnej produkcji i usług. Zamierzamy budować współpracę owocną dla wszystkich stron, spełniać wymagania klientów oraz optymalizować łańcuch dostawców.

Firma SEYI powstała w roku 1962, zaś swoją pierwszą ofertę publiczną na Tajwańskiej Giełdzie zakończyła w roku 2002.

W celu uzyskania większej ilości informacji prosimy o kontakt:

Tel. +48 77 433 9445

Mail: info@ventor.pl

Udostępnij:Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail
Aktualności , , ,