Spawanie rur krótkich wraz z linią do cięcia formatek z kręgu blachy | VENTOR kompleksowe rozwiązania do plastycznej obróbki blachy.
23/05/20

Spawanie rur krótkich wraz z linią do cięcia formatek z kręgu blachy

Spawanie rur krótkich wraz z linią do cięcia formatek z kręgu blachy 

Rozwiązania firmy WEIL Technology dedykowane są do produkcji rur krótkich z formatek, czyli rur o długości maksymalnej do 2000 mm. Są to rozwiązania wykorzystujące metodę spawania laserowego, które wymaga bardzo dobrego przygotowania materiału, ponieważ wykorzystując metodę spawania samym laserem topimy krawędzie blachy w ten sposób otrzymując trwałe i niezwykle mocne połączenie materiałów.

Jako firma Ventor dostarczyliśmy już wiele rozwiązań firmy Weil Technology dla naszych klientów w Polsce oraz Czechach i wiele z nich wymagało innych procesów zarówno przed linią Weil jak i za nią. Wtedy narodził się pomysł poszerzenia oferty dla rozwiązań towarzyszących. Tak staliśmy się liderem rynku w dostawie linii kompleksowych, to holistyczne podejście do każdego projektu naszego klienta weszło w nasze DNA firmy.

Dzisiaj dzięki związaniu się z odpowiednimi partnerami, którzy co ważne, współpracują ze sobą nie tylko z nami w Polsce, ale w wielu projektach na całym świecie, możemy dostarczyć dla państwa kompleksowe – sprawdzone oraz współpracujące ze sobą rozwiązanie całościowe dla Waszej produkcji.

Tak kolejno wyglądać może przykładowy projekt z zastosowaniem w produkcji rur kominowych:

Inne nasze rozwiązania w produkcji na przykład zbiorników ciśnieniowych, czyli ogrzewaczy wody, zbiorników gazu lub gaśnic.

  • Linia do wykrawania formatek z kręgu blachy – cięcie poprzeczne
  • Stacja zwijania i spawania laserem płaszcza zbiornika
  • Stacja zgrzewania uchwytów, czy też spawania króćców
  • Stacja spawania obwodowego dennic
  • Prasa hydrauliczna do wytłaczania dennic
  • Prasa mechaniczna do wykrawania krążków dennic
  • Automatyzacja Copren

Tak po krótce może wyglądać jedna z linii jaką dostarczyliśmy do naszego klienta w Polsce oraz zakładów towarzyszących w projekcie, tzw. poddostawców dla produkcji pierwszej.

W tym specjalizujemy się jako firma, w tym czujemy się najlepiej. Jednak nie oznacza to iż nie dostarczamy pojedynczych składowych tych linii jako maszyny działające samodzielnie.

Pragniemy zwrócić uwagę na fakt, iż jako zespół doświadczonych osób pracujemy nad projektami standardowymi jak i projektami budowy kompleksowych rozwiązań do plastycznej obróbki blachy.

Zachęcamy do kontaktu z nami pod numerem telefonów: +4877 4339445 oraz mailow: info@ventor.pl lub poprzez formularz dostępny w prawym dolnym rogu strony.


Poniżej jedno z rozwiązań w pełni zautomatyzowanych, które dostarczyliśmy do naszych klientów w Polsce, a więcej ciekawych filmów oraz referencji znajdziecie na naszym kanale YouTube. TUTAJ


Udostępnij:Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail
Aktualności , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,