Spawanie wzdłużne rury laserem | Referencja w Polsce | VENTOR kompleksowe rozwiązania do plastycznej obróbki blachy.

Aktualności

26/04/19

Spawanie wzdłużne rury laserem | Referencja w Polsce

Spawanie wzdłużne rury laserem. Spawanie rur. Kompletne rozwiązanie do spawania rur wzdłużnie. Spawanie blachy czarnej, kwasoodpornej oraz blachy ocynkowanej.

Kolejna realizacja dla klienta z branży samochodowej w Polsce dobiegła dzisiaj do końca. Ale nie jest to koniec naszych wspólnych projektów z tym klientem. Z tym klientem współpracujemy od stosunkowo krótkiego czasu, w dniu dzisiejszym kończymy montaż trzeciego rozwiązania, które jest celą spawania laserowego rur krótkich.

Jest to najbardziej uniwersalne rozwiązanie, które pozwala nam na spawanie rur w następującym zakresie:

  1. Rura do 1250 mm długości (2000 mm)
  2. Średnica od 80 do 400 mm (600 mm)
  3. Stal czarna, nierdzewna, ocynk
  4. Grubość blachy od 0,6 mm do 3,5 mm
  5. Zero oprzyrządowania. Każda kolejna rura może być innej długości i innej średnicy. Bez zmiany oprzyrządowania.
  6. Metoda spawania: Laser, TIG, MIG/MAG, Plazma, Laser Hybryd, Laser z zimnu=ym drutem.

Rozwiązanie to jest typową maszyna spawającą wzdłużnie, do której potrzebujecie państwo również zwijarkę z arkuszy blach, w tym zakresie jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu dwa typy tego typu rozwiązań: zwijarka dwu-walcowa oraz zwijarka wielo-walcowa.

Przy tej realizacji. Naszym klientem jest firma, która z przyjemnością wesprze Państwa w produkcji rur krótkich, ponieważ jest to firma typowo usługowa! Więc zachęcamy do kontaktu z nami, chętnie przekażemy dane kontaktowe do osób, które państwu pomogą.

Z powodu wyboru najbardziej uniwersalnego rozwiązania firmy WEIL, jakim jest Flexmaster, może świadczyć usługi dla Państwa w zakresie jak powyżej, więc jego klientami stają się producenci układów wydechowych, producenci kominów, układów wentylacyjnych oraz wielu innych produktów, w których skład wchodzi rura.

Film prezentujący to rozwiązanie

Już wkrótce pojawi się również film referencyjny tej realizacji.

Poniżej zdjęcie z miejsca instalacji 3 x Flexmaster od Weil Technology.

Flexmaster

Spawanie wzdłużne laserem rur o długości 1000 mm. Zakres materiałów od 0,6 do 3,5 mm grubości. Zero drogiego oprzyrządowania.

Proszę pamiętać, że jesteśmy od tego aby państwu dostarczać informację, więc jeśli macie jakiekolwiek pytania, zachęcamy do kontaktu z naszym doradcą: 

Tel. +48774339445

Mail: kaminski@ventor.pl

Udostępnij:Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail
Aktualności , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,