Spawaie laserem w celi deykowanej 3D | VENTOR spawanie laserowe
Category:

Kontakt

Frydrychów 7/2, 48-370 Paczków
+48 77 433 94 45
+48 606 200 267
Ogólne informacje

Spawanie laserem.

Blacha, jako materiał roboczy, zapewnia ogromny potencjał projektowy. Potencjał do oszczędzania kosztów produkcji, a zasoby sprawiają, że blacha jest atrakcyjnym materiałem. Oprócz czasu realizacji i ilości pracy związanej z projektem planowanie i montaż mogą być drastycznie zmniejszone podczas pracy ze stalą. Wstępnie uformowane części z blachy np. na prasach już zastąpiły części z odlewów, które były stosowane w przeszłości. Teraz mogą być również cięte i spawane za pomocą laserową wiązką z minimalnymi zniekształceniami.
Aby w pełni zoptymalizować zalety cięcie laserowego i spawania, ważne jest dostosowanie projektu danego detalu do wymagań cięcia laserowego i spawania (tj. zapewnienie konstrukcji kształt nadający się do aplikacji laserowych).

Dzięki inteligentnym koncepcjom narzędzi zwiększającym produktywność, niezawodność i precyzję procesu.

Połączenie czterech osi optyki obróbki z jedną lub większą liczbą osi obrabianego przedmiotu umożliwia produkcję 3D. W rezultacie maszyna ta może wykonywać wiele bardzo precyzyjnych operacji spawania i cięcia.

Przykładowa wizualizacja.

WEIL Engineering w Polsce

Cela spawania laserowego. LWC od WEIl Engineering. 1- Narzędzie, 2 – detal obrabiany laserem

 

Dzięki inteligentnym koncepcjom narzędzi zwiększającym produktywność, bezpieczeństwo procesów i precyzję stworzyliśmy nowe rozwiązanie.

Połączenie czterech osi optyki obróbki z jedną lub większą liczbą osi obrabianego przedmiotu umożliwia produkcję 3D. W rezultacie maszyna ta może wykonywać wiele bardzo precyzyjnych operacji spawania i cięcia. Koncepcje projektowania i mocowania elementów zostaną omówione w ścisłej współpracy z klientem, aby zapewnić, że konstrukcja elementu nadaje się do zastosowań laserowych. Dlatego w przypadku pojawienia się u Państwa projektu, który można zamienić z odlewów żeliwnych lub innych, na detale lżejsze – stalowe, które można obrabiać np. laserem, prosimy o kontakt z naszym specjalistą: Przemysław Kamiński +48606200267.

Pracuj wydajnie dzięki wielostanowiskowemu stołowi obrotowemu.

Opracowujemy wielostanowiskowe spawanie laserowe na stole obrotowym zależne od złożoności komponentu, który ma być wytwarzany i dostosowane do wymagań klienta. Projektowanie i rozwój narzędzi jest jedną z kluczowych kompetencji technologii Weil Engineering wraz z technikami kształtowania, cięcia i łączenia. Zapewniamy naszym klientom pro-procesowe rozwiązania, łącząc nasze LWC z odpowiednimi narzędziami mocującymi i zautomatyzowanymi systemami załadunku oraz rozładunku.

Przykładowe detale naszych klientów:

Spawanie laserowe

Spawanie laserem.

WEIL Engineering w Polsce

Spawanie laserem wymienników ciepła.

Spawanie części samochodowych w celach spawania laserowego

Spawanie laserem – WEIL Engineering

 

 

Jeśli jesteś zainteresowany spawaniem laserowym. Zadzwoń!

T.: 77 4339445

M.: 606 200 267

Przemysław Kamiński

Techniczne
Spawanie laserem. Parametry techniczne naszych rozwiązań. 

WEIL Engineering

Cela do spawania laserowego z załadunkiem manualnym – WEIL

 

WEIl spawanie laserowego

LWC ze stołem obrotowym

 

Wykonania niestandardowe są możliwe i są dostępne bez absolutnie żadnych dopłat. Jesteśmy elastycznym dostawcą.

Zachęcamy do kontaktu i przedstawienia nam swojego produktu, lub konceptu.

Jesteśmy z klientem zawsze od pomysłu do przemysłu!

Nasi specjaliści oczekują Państwa telefonu. Wszystkie dane są na naszej stronie internetowej oraz w formularzy ZAPYTANIE – dostępnym obok w zakładce.

Zapytanie

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości

  Dokumenty
  Udostępnij:Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail