Gilotyna do blach VARIA produkcji DERATECH | VENTOR gilotyny do blach

Kontakt

Frydrychów 7/2, 48-370 Paczków
+48 77 433 94 45
+48 606 200 267
Ogólne
Gilotyna do blach typu Varia, produkcji Deartech to kontrolowana w pełnym zakresie CNC hydrauliczna gilotyna nożycowa z regulowanym kątem cięcia za pomocą sterowania, trwała maszyna do wykorzystania w najcięższych warunkach.

Konstrukcja maszyny gwarantuje niezawodne działanie, precyzyjne wyniki cięcia i długą żywotność przy niewielkiej konserwacji.
Standardowe sterowanie CNC automatycznie dostosowuje kąt cięcia i odstęp między ostrzami odpowiednio do rodzaju materiału i grubości materiału. W porównaniu do wszystkich innych marek maszyn, nożyce Deratech VARIA to te o najmniejszym kącie cięcia, redukując zniekształcenia podczas cięcia cienkiej i grubej płyty do absolutnego minimum.
Dostępna ze sterownikiem D-Touch 15”

W opcji dostępne również wyposażenie:

 • Pojemnik na małe części – Oddzielny pojemnik na małe części z przodu pod maszyną.
 • Kontener z długimi częściami – Oddzielny pojemnik na wąskie długie paski z oddaniem na przednią stronę pod stołem maszyny.
 • Ruchome ramię sterujące – panel sterowania dla CNC na szynie, ruchomy na szerokość do połowy stołu maszyny.
 • RTS – Zwrot (przycięcie) części do operatora: brak strat czasowych, brak oznakowania / uszkodzenia, cięcie skrętne.
 • Finger Safety – ochrona palców operatora za pomocą lasera.
 • Wspornik arkuszy – System podwójnego podparcia arkuszy podtrzymuje arkusze, dzięki czemu można ustawić je prosto na tylnym ograniczniku. Podczas procesu cięcia ramiona podporowe schodzą równolegle: arkusz pozostaje całkowicie podparty podczas procesu cięcia. Dopiero po zakończeniu cięcia, ramiona podporowe opadają całkowicie, dzięki czemu ścięta płyta może przesuwać się do tyłu. System podparcia arkuszy dostępny jest w wersji pneumatycznej lub hydraulicznej. Sprawdź nasze VIDEO w zakładce po prawej stronie
 • Przenośnik – Ponieważ układanie w stos jest teraz integralną częścią procesu cięcia, twoje cięcie jest dostępne przez większą liczbę godzin każdego dnia, aby wytworzyć elementy. Nie ma wymogu, aby operator odebrał tonę gotowych wykrojów, które są produkowane każdego dnia, wszystko odbywa się automatycznie!
 • D-Touch – Nowa generacja sterowników CNC do nożyc gilotynowych, całkowicie opracowana w naszym biurze RnD. Deratech opracował i zaprojektował przyjazny dla użytkownika interfejs HMI. Kontroler D-Touch jest łatwy w użyciu i zapewnia wiele funkcji, których nie mają inne kontrolery (sortowanie odpadów, tryb małych części, RTS, …).
  W trybie automatycznym operator wybiera tylko typ i grubość materiału oraz rozmiar tylnego zderzaka … dalej już tylko naciska przycisk Start, a maszyna ustawi się automatycznie gotowa do użycia.
  D-Touch jest dostępny w 10 “, 12” lub 15 “ekranie dotykowym. Również Deratech może dostosowywać się do wymagań klienta dla kontrolera D-Touch, a nawet dodawać dodatkowe funkcje do potrzeb użytkownika końcowego. Na Państwa życzenie.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji:

T.: +48774339445

M.: info@ventor.pl lub info@deratech.pl

 

Zapytanie

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Video
Udostępnij:Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail