Prasa hydrauliczna wysięgowa GIGANT | Ventor prasy hydrauliczne wysięgowe

Kontakt

Frydrychów 7/2, 48-370 Paczków
+48 77 433 94 45
+48 606 200 267
Ogólne informacje

Prasy hydrauliczne wysięgowe – GTP.

W prasach hydraulicznych wysięgowych, modelach GTP o sile od 700 do 2.500 kN, stosowanych do tłoczenia średniego i głębokiego w produkcji naczyń kuchennych, obrabia się blachy (dla różnego rodzaju produkcji) i stal nierdzewną.

Stosowane procesy obróbcze to ciągnienie z przewijaniem, zaginanie, odkształcanie powierzchni takie jak wygniatanie czy tłoczenie materiałów kompozytowych.

Prasa jest otwarta z przodu, pozwala na integrację automatyki i matryc, tworząc wysoce elastyczne linie, nie zawsze możliwe w przypadku pras o innej konstrukcji. Co więcej, w porównaniu do pras innych producentów, posiadających takie same wymiary stołu, model GTP firmy Gigant jest bardziej kompaktowy z przodu i posiada mniejsze boczne wymiary gabarytowe

Zapraszamy do kontaktu.

Jeśli prasa hydrauliczna wysięgowa to jest ten element Twojego parku maszyn, który jest w planach inwestycyjnych, zapraszamy do kontaktu pod numerem kontaktowym +48774339445 lub korzystając z formularza kontaktowego po prawej stronie w zakładce “Zapytanie“. Sprawdź, który z naszych przedstawicieli jest najbliżej Ciebie. Podjedziemy i dobierzemy odpowiednią prasę wysięgową dla Twojej produkcji. Zapraszamy!

Zapytanie

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Video
Dokumentacja
Udostępnij:Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail