Prasy hydrauliczne bramowe. GIGANT. Ventor innowacje w przemyśle

Kontakt

Frydrychów 7/2, 48-370 Paczków
+48 77 433 94 45
+48 606 200 267
Ogólne informacje

Prasy hydrauliczne bramowe typu G2.

Prasy hydrauliczne dwukolumnowe model G2 wytwarzają nacisk od 600 do 30.000 kN.

W zależności od siły i wymiarów, konstrukcja prasy może być monolitowa lub składać się ze wstępnie sprężonych cięgien hydraulicznych.

Model G2 może być stosowany w każdej branży i procesie, zarówno tradycyjnym jak i innowacyjnym, związanym obecnie z prasami hydraulicznymi. Szczególnie w przypadku używania wielu form, kształtowania elastycznego, produkcji części naczyń kuchennych i przedmiotów użytku domowego wykonanych ze stali nierdzewnej, tworzyw termoutwardzalnych, SMC i włókna węglowego na potrzeby przemysłu motoryzacyjnego oraz w przypadku produkcji części wykonanych z aluminium i innych lekkich stopów dla przemysłu lotniczego i kosmonautycznego.

Zapraszamy do kontaktu.

Prasy hydrauliczne bramowe produkcji Gigant Industries posiadają serwis świadczony przez naszą firmę na terenie całego kraju oraz europy środkowo-wschodniej. Zapraszamy do kontaktu z nami, chętnie doradzimy, które rozwiązanie będzie najbardziej odpowiadało Państwa potrzebą.

Nasi specjaliści w tematyce pras hydraulicznych bramowych są do Państwa dyspozycji przez cały czas pod adresem e-mail: info@ventor.pl – wystarczy napisać krótką wiadomość lub skorzystać z formularza kontaktowego, wrócimy z odpowiedzią tak szybko, jak to będzie możliwe. Zapraszamy do kontaktu!

T.: +48774339445

 

Zapytanie

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Video
Udostępnij:Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail