Prasy hydrauliczne czterokolumnowe GIGANT | VENTOR Prasy

Kontakt

Frydrychów 7/2, 48-370 Paczków
+48 77 433 94 45
+48 606 200 267
Ogólne informacje

Prasy hydrauliczne czterokolumnowe typu G4M.

Prasa hydrauliczna czterokolumnowa, model G4M posiada monolitową konstrukcję z otworami bocznymi.

Branża i i obszary zastosowania są takie same, jak w przypadku hydraulicznych pras wysięgowych. Model ten jest odpowiedni do zastosowań wymagających stołów roboczych o podobnej szerokości i głębokości (tj. 1.200x1000mm) i tam, gdzie ważne są wymiary otworów bocznych. Stół ruchomy posiada prowadnice pryzmatyczne na 16 powierzchniach, co zapewnia doskonałą równoległość, wpływa korzystnie na jakość produktu końcowego i zmniejsza zużycie matryc.

Dodatkowym plusem jest to, że prasa zajmuje mniej miejsca w porównaniu do inncyh pras z takimi samymi stołami i naciskami.

Prasa hydrauliczna kolumnowa G4M jest rozwiązaniem dla klientów, którzy mają wysokie wymagania i mało miejsca w swoim zakładzie. Prasa ma stabilną konstrukcja, przystosowaną do ciężkich zadań, tym samym konstrukcja jest smukła i z pewnością znajdzie wiele miejsc do zastosowania również w Państwa zakładzie.

Jeśli temat prasy hydraulicznej jest dla Państwa interesujący.

Zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami na terenie całego kraju. Sprawdź już dzisiaj możliwości spotkania w najbliższym czasie pod numerem telefonu: +48 774339445 lub skorzystaj z formularza kontaktowego tutaj =>

Zapytanie

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Video
Udostępnij:Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail