Profilarki do blach z kręgu DIMECO | Ventor profilowanie

Kontakt

Frydrychów 7/2, 48-370 Paczków
+48 77 433 94 45
+48 606 200 267
Ogólne informacje

Profilarki z kręgu blachy. Profilowanie blach.

Technologia jest kluczem naszych uniwersalnych Flexilines.

W DIMECO, projektujemy, wytwarzamy i montujemy maszyny profilujące, które później integrujemy w nasze uniwersalne linie lub do istniejących rozwiązań u naszych klientów.rollforming

Od najprostszych do bardzo skomplikowanych.

Start z kręgu lub z wcześniej przygotowanej formatki, pomiędzy 0.2 i 10 mm, ze stali, aluminum, stali nierdzewnej lub pokrywanej. W pracy ciągłej lub start-stop, ze smarowaniem lub bez smarowania, linie profilujące DIMECO są zawsze wyposażone w rozwiązania z łatwo wymiennymi kasetami profilującymi, w celu wytworzenia różnych profili na tym samym stanowisku. Gdzie szerokość produktu należą do tej samej rodziny, zachowując ten sam profil po obu stronach. Stosujemy rozwiązania z podwójnym pakietem rolek i przechylną kasetą formującą (dwukierunkową), których szerokość walcowania może być regulowana ręcznie lub automatycznie.

Set narzędzi jest odpowiedzialny za transmisję profilu pomiędzy każdą ze stacji walcującej tym samym zapewniając zadaną jakość, podtrzymanie i trwałe funkcjonowanie.

Obaszary zastosowań.

DIMECO występuje w bardzo różnych branżach, takich jak:

Koryta kablowe, regały magazynowe i sklepowe, branży oświetleniowej, samochodowej, budowlanej, energii odnawialnej – panele słoneczne czy rolniczej.

Zestaw rolek.

Odpowiadając na potrzeby naszych klientów, DIMECO oferuje możliwość dostarczania niezbędnego zestawu rolek, w celu uzyskania różnych profili w istniejących maszynach do profilowania rolkowego.

W każdym przypadku dane muszą być rozważone pod względem

 • ilości stacji
 • moc silnika
 • średnica wałów
 • szerokość taśmy
 • dystans pomiędzy stacjami – wysokość wałów

Po tym nasi technicy uważnie przeglądną zadany projekt, aby upewnić się w możliwościach wykonania wymaganych części z nowym zestawem walców w istniejącej maszynie do formowania rolkowego.

Zapytanie
Po więcej informacji prosimy o kontakt poprzez poniższy formularz. Dziękujemy.

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości

  Video
  Dokumentacja
  Udostępnij:Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail