Modułowe systemy spawania laserem | WEIl Technology | VENTOR

Kontakt

Frydrychów 7/2, 48-370 Paczków
+48 77 433 94 45
+48 606 200 267
Ogólne informacje

Spawanie laserowe.

Cela spawania laserowego jest ewolucją z dobrze znanych i sprawdzonych rozwiązań stosowanych przez Weil engineering modułowych rozwiązaniach, które sprawdziły się w produkcji u naszych klientów.

Modułowe linie produkcyjne do procesów montażu, spawania i weryfikacji. Układ optyczny 4-osiowy maszyny w połączeniu z osiami w których może być transportowany detal spawany umożliwia trójwymiarową eksploatację. Systemy z kilkoma osiami są stosowane dla prostszych detali z mniejszą ilością spoin lub z zastosowaniem po łuku.

Zastosowanie podwójnego stołu obrotowego pozwala na pracę ciągłą celi spawającej. Spawanie oraz załadunek i rozładunek odbywają się w tym samym czasie. Optymalne użycie źródła laserowego pozwala nam na zwiększenie wydajności. Możemy zautomatyzować proces załadunku i rozładunku i w ten sposób jeszcze bardziej przyspieszyć cykl.

Dzielenie procesu produkcji na poszczególne etapy pozwala na zastosowanie standardowych modułów do podawania przedmiotu obrabianego i obróbki laserowej. Łączenie różnych modułów za pomocą systemu transportu elementów obrabianych umożliwia równoległą produkcję w wielu modułach.

Produkcja złożonych podzespołów jest możliwa, ponieważ każdy moduł może być używany i konfigurowany “indywidualnie”. Narzędzia zaciskowe są lekkie i można je szybko wymieniać, co umożliwia elastyczną produkcję części. System modułowy przewiduje nie tylko użycie więcej niż jednej optyki na moduł, ale także pozwala na pobieranie części z zautomatyzowanych stanowisk przerobu.

Stacje do testów wycieków, stacje do znakowania laserowego i systemy paletowe można łatwo zintegrować z modułami za pomocą systemu transportu obrabianego przedmiotu.

Precyzja – Maksymalna dokładność dzięki solidnym zaciskom

Wydajność – Równoległe procesy gwarantują dużą ilość wyjściową

Koncepcja modułowa – Proste przejrzyste procesy. Połączenie zadań związanych z montażem, spawaniem i inspekcją w jednym rozwiązaniu

Jakość – Podział poszczególnych procesów umożliwia niestandardową adaptację szczegółowych zadań

Zwarta konstrukcja

Projekt komponentów i dobra koncepcja zacisków, które są ściśle koordynowane z naszymi klientami i w ten sposób zoptymalizowane do wydajnej obróbki laserowej.

Zapraszamy do kontaktu z naszym specjalistą:

Przemysław Kamiński

T.: +4877 433 9445

E.: kaminski@ventor.pl

M.: +48606200267

 

Techniczne

Specjalna cela spawania laserowego.

Wymiar x /y /z 700/ 700/ 500mm
Zmiana oprzyrządowania System szybkiej wymiany
Prędkość do 60 m/minutę
Dokładność pozycjonowania DIN EN ISO 15616/1, B
Modułowa budowa od 2 do 8 osi

Specyfikacja.

Geometria, metalurgia, automatyka w połączeniu z technologią bardzo dynamiczną i precyzyjny system sterowania stanowią podstawę dla efektywnej produkcji. Rezultat: niskie zniekształcenia, wysokie jakościowo komponenty w dużych ilościach bez potrzeby przetwarzania po procesie lub przeróbek.

Unlock nowych możliwości w technologii inżynierii i projektowania Weil engineering

Połączenie standardowych komponentów i konstrukcji hybrydowej maszyny (np. optyki laserowej i osi obrabianego przedmiotu) z inżynierii Weil umożliwia bardzo ekonomiczne rozwiązania, zarówno pod względem swobody i automatyzacji procesu.

Standardowy model.

Osie optyki Z Y B C
Przedmiot obrabiany
(narzędzia mocujące)
X
Zakres pracy 500 mm 2500 mm ± 110° ± 210° 800 mm
Prędkość osi 45 m/Min. 45 m/Min. 1 U/Sek. 1 U/Sek. 45 m/Min.
Zapytanie
Po więcej informacji prosimy o kontakt poprzez poniższy formularz. Dziękujemy.

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości

  Dokumenty
  Udostępnij:Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail