Wykrawarki laserowe DERATECH już w Polce | Dystrybutor VENTOR - sprawdź

Najlepsze ceny w Polsce!

Kontakt

Frydrychów 7/2, 48-370 Paczków
+48 77 433 94 45
+48 606 200 267
Ogólne informacje

Wykrawarki laserowe SUPERA oraz FUTURA.

(opis FUTURA w zakładce po prawej stronie)

Supera to maszyna do cięcia laserowego optyką typu Dual-Drive. Została zaprojektowana, aby oferować wysoką dynamikę podczas szybkiego cięcia cienkich materiałów, mając jednocześnie całą technologię i know-how na pokładzie, aby wytwarzać stabilne i spójne części z grubszego materiału, gdzie maksymalna grubość jest ograniczona tylko przez wyjście moc lasera. Maszyna może przecinać arkusze na dwóch różnych wysokościach wewnątrz maszyny, dzięki czemu automatyczny system stołu transferowego zmienia się bardzo szybko między tabelami, ponieważ tabele nie wymagają żadnego pionowego ruchu. W pełni zakryta maszyna zapewnia doskonale bezpieczeństwo dla oczu operatora.

Struktura mostowa.

Centralnym elementem konstrukcji maszyny jest lekki aluminiowy most, który został zoptymalizowany pod kątem ekstremalnie wysokiej sztywności i pozwala maszynie osiągnąć bardzo wysoką dynamikę bez utraty dokładności części w całym 1,5-metrowym stole i jego rozpiętości w tym zakresie roboczym. Kompaktowa konstrukcja osi Z zapewnia optymalny rozkład masy, a jednocześnie zapewnia łatwy i prosty dostęp operatora do głowicy tnącej. Wszystkie krytyczne części są pokryte i dobrze zabezpieczone przed pyłem i dymem podczas cięcia laserowego.

System transmisji.

Wydajne serwosilniki o niskiej bezwładności i zintegrowaną skrzynią biegów zapewniają niezbędny moment obrotowy dla precyzyjnego układu napędu zębatkowego.
Ten wytrzymały system zapewnia najwyższe przyspieszenia z maksymalną dokładnością, niezależnie od długości skoku osi. Nie ma praktycznie żadnego luzu wstecznego, a integralność i długa żywotność zębatki jest zapewniona dzięki automatycznemu systemowi centralnego smarowania zapewniającym ciągły smar dla obydwu kół zębatych układu przeniesienia napędu X i Y i wózków liniowych prowadnic maszyny.

Głowica tnąca.

Supera 3015 jest wyposażona w lekką głowicę tnącą do laserowych źródeł laserowych (laser dyskowy lub bezpośredni laser diodowy) o maksymalnej mocy 2kW. Regulacja fokusa odbywa się z silnikiem, a odległość do materiału jest utrzymywany automatycznie i przy ekstremalnie wysokiej dynamice dzięki zintegrowanemu pojemnościowemu czujnikowi odległości. Nawet przy nieregularnych arkuszach parametry procesu cięcia laserowego będą utrzymywane na stałym poziomie podczas całej produkcji. Funkcja automatycznego ogniskowania pozwala na minimalny czas ustawiania maszyny podczas zmiany materiału i / lub grubości cięcia. Optyka jest chroniona przed odpryskami procesowymi za pomocą taniego i łatwego do wymiany szkła ochronnego.

Do urządzenia Super 3015 można podłączyć do trzech rodzajów gazów pomocniczych. Automatyczny zawór wyboru gazu zapewni właściwy gaz dla każdego zastosowania. Szybkie czasy reakcji zaworu servo i linii zasilających z zaworu do głowicy tnącej umożliwiają szybkie zmiany ciśnienia gazu między procesem wtapiania i cięcia, bez potrzeby czasu oczekiwania. W ten sposób ekstremalnie szybkie cięcie system zasilania gazem idzie w parze z wysoką dynamiką głowicy tnącej i ruchami maszyny oraz gwarantuje stabilną obróbkę laserową.

System kontroli. Kontroler.

Potężny system CNC leży u podstaw wydajności cięcia laserem Supera. Pozwala to na niezwykle szybkie przetwarzanie wszystkich zadań i praktycznie nie powoduje żadnych przestojów w produkcji. Wszystkie ważne komponenty laserowe (serwonapędy, głowica do cięcia laserowego, pojemnościowy czujnik odległości, źródło lasera, generator impulsów laserowych, serwozawory gazu tnącego itp.) Są zintegrowane w jednym, zamkniętym obwodzie sterowania, który kontroluje każdy pojedynczy aspekt lasera proces cięcia na czas cyklu w mikrosekundach. Nasz dział rozwoju ciągle pracuje nad rozwojem naszych sterowników. W dziale RnD pracuje dzisiaj nad rozwojem tej technologi 15 wysoko wyspecjalizowanych inżynierów. Specjalistów w dziedzinie cięcia laserowego i konstrukcji maszyn CNC.

Jednostka odciągowa.

Obszar roboczy pod stołem do cięcia Supera 3015 podzielony jest na osobne sekcje, z których można skutecznie wydobywać kurz i dym. Powietrze z kolektora pyłu jest prowadzone przez dwa kanały wewnątrz ramy maszyny, gdzie system pneumatyczny zapewnia, że tylko obszar, na którym przetwarzana jest głowica tnąca, zostanie wyodrębniony przez powietrze z zewnętrznego zespołu filtra powietrza. Złom i ciężki kurz spadnie przez stoły do cięcia do oddzielnych pudełek, które można łatwo wyjąć z boku maszyny.

Stół wahadłowy.

Obsługa stołu transferowego jest w pełni zautomatyzowana i całkowicie zintegrowana z systemem kurtyn świetlnych bezpieczeństwa, chroniąc operatora. Czas cyklu zmiany stołu jest niezwykle szybki, ponieważ stoły nie poruszają się pionowo w żadnym momencie. maszyna na różnych wysokościach, w zasięgu długiego skoku osi Z.

Wykrawarki laserowe

Zaawansowane technologicznie wykrawarki laserowe już w Polsce. Zapraszamy do składania zapytań

Sterowanie oraz szafa elektryczna jest zamontowana z przodu ramy maszyny Supera 3015, umożliwiając szybką instalację maszyny i bardzo kompaktowy układ fabryczny. Szafka elektryczna jest chłodzona i sucha, klimatyzowana. Wszystkie połączenia powietrzne, wodne i gazowe są łatwo dostępne w oddzielnej szafce.

Supera 3015 jest dostarczana z oprogramowaniem Lantek CAD / CAM do zagnieżdżania i programowania.

Ekran interfejsu maszyny najwyższej klasy pokazuje wszystkie warunki pracy maszyny wraz z wartościami sprzężenia zwrotnego ze zintegrowanych czujników procesowych. W pełni graficzny program wstępny programów obróbki.

Serwis lokalny w Polsce i całej europie środkowej zapewniany jest przez naszą firmę. Ciągle rozbudowywany dział serwisu pozwala nam sprawnie obsługiwać naszych bieżących i nowych klientów. Zapraszamy do współpracy!

Zmień swój laser na DERATECH od VENTOR już dziś!

Kontakt do specjalisty: +48606200267 – Przemysław Kamiński lub mailem: kaminski@ventor.pl

Techniczne
DERATECH maszyny wycinania laserowego

Wykrawarki laserowe DERATECH i ich typy

Zapytanie

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Video
Laser FUTURA

Wykrawarka Laserowa FUTURA.

Futura Laser Cutting to uniwersalna maszyna do cięcia laserowego. Dodatkowe kamery w obszarze roboczym i ich wyświetlacz na szerokim 23-calowym panelu kontrolnym pomaga w pełnej kontroli nad tym, co dzieje się przez cały czas, zarówno wewnątrz maszyny, jak i na stanowisku załadunku i rozładunku. Futura może być wyposażona w źródło laserowe o wysokiej mocy i dużej jasności, które najlepiej spełnia Twoje wymagania.

Futura to oparta na systemie Windows, ta platforma programowa do wycinarek laserowych, oferująca nowoczesny graficzny interfejs użytkownika dla wszystkich funkcji i funkcji maszyny laserowej, w którym operator może zarządzać i manipulować intuicyjnie zadaniami i programami cięcia laserowego.

Standardowe wyposażenie.

 • W pełni automatyczny stół obrotowy do niemal ciągłego sterowania CNC z praktycznie nieograniczoną pamięcią programową
 • 23-calowy panel dotykowy z graficznym interfejsem użytkownika
 • 23-calowy panel operatora z ekranem dotykowym i 4 kamerami w obszarze roboczym Automatyczny zawór wyboru gazu dla trzech różnych gazów wspomagających
 • Serwozawór gazowy do precyzyjnego cięcia ciśnienia gazu na głowicy tnącej

Możliwości maszyny:

 • Baza danych z parametrami cięcia i wpaleń dla wszystkich materiałów i grubości
 • Korekcja on-line parametrów cięcia i wpalania podczas obróbki
 • Funkcja cięcia szkieletu pozwala szybko i efektywnie odcinać resztki arkusza
 • Graficzne ponowne uruchomienie w dowolnym punkcie poprzez proste kliknięcie myszką na geometrię części, gdzie wymagane jest ponowne uruchomienie Automatyczne mikro dróżki można dodać do programu na maszynie
 • Automatyczna kalibracja czujnika odległości i zaworu gazu serwosterującego
 • Adaptacyjny impulsu narożnego i modulacji mocy lasera dla optymalnego cięcia w ostrych narożnikach i specjalnych geometriach Funkcja przejścia w celu ustalenia stabilnego cięcia po procedurze przekłuwania dzięki płynnej zmianie parametrów skrawania wzdłuż odprowadzenia
 • Cięcie w locie, gdy nie jest wymagane przebijanie cienkiego materiału
 • Wieloetapowa procedura przepalania dla pełnej kontroli stabilnych parametrów przekłuwania w grubych materiałach
Deratech najmocniejsze lasery dostępne na rynku

Wykrawarki laserowe Deratech do grubych materiałów

Udostępnij:Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail