Udany rok 2016. Prasy mechaniczne SEYI Europe.
05/01/17

Udany rok 2016. Prasy mechaniczne SEYI Europe.

Juhl potwierdził, że rok 2016 był bardzo udany dla SEYI Europe – firma zainstalowała duże linie produkcyjne w Polsce, a także wprowadziła technologię wykrawania dokładnego oraz zainstalowała nową prasę w Hiszpanii. Dostarczyła także prasy na rynek Czeski, Węgierski i w Skandynawii.

Kompletną linię tłoczącą zainstalowano ostatnio we Słowacji dla dużego producenta motoryzacyjnego. Nowa prasa serwo zostanie zainstalowana we Włoszech na początku 2017 roku.

Nasze portfolio wciąż rośnie – pięć lat ciężkiej pracy popłaca! Europa nie jest łatwym rynkiem, ale szybko się rozwija i jest dla nas coraz bardziej łaskawy. W 2016 roku osiągnęliśmy dobre wyniki sprzedaży, a na 2017 rok mamy kolejne duże zamówienia. W tym roku chcemy uświadomić klientów w zakresie zróżnicowania naszych usług i technologii.

Sprzedaż prasy serwo do producentów z branży motoryzacyjnej jest bardzo ważna – dla innych klientów to znak jakości. W przyszłym miesiącu instalujemy 200-tonową prasę także w Norwegii. W tym roku skupiamy się na rozwoju. Możliwe, że uda nam się podwoić obroty. – powiedział Juhl.

Każdy stara się zoptymalizować procesy i zwiększyć wydajność. Na przykład dwa lata temu sprzedaliśmy prasę serwo dla firmy z Norwegii. Klient chciał podwoić wydajność. W 2016 udało mu się potroić wydajność prasy, ulepszając jakość części oraz zmniejszając konieczność wykorzystania innych procesów, takich jak szlifowanie, usuwanie zadziorów i polerowanie. Dzięki temu cena części jest niższa, a to jest duży sukces. Dla nas to wspaniała recenzja – dodaje Juhl.

 

 Każdy stara się zoptymalizować procesy i zwiększyć wydajność

 

 

 

Materiał ze źródeł SEYI Europe. Druga część wywiadu dla SheetMetalPlus.com podczas targów Euroblech 2016 w Hanover.

Jeśli temat jest dla Państwa interesujący, planujecie w najbliższym czasie inwestycje w podobne rozwiązania, jesteśmy do Państwa dyspozycji w Polsce pod numer telefonu:

Tel. +48 77 433 9445

E-mail: info@v-tec.pl

Udostępnij:Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail
Aktualności , , , , ,