Ventor o (r)ewolucji w Przemyśle. Odcinek 1. Patryk Orlański - Video referencje
16/04/19

Ventor o (r)ewolucji w Przemyśle. Odcinek 1. Patryk Orlański – Video referencje

Video referencje i Ventor o rewolucji w przemyśle.

Dzień dobry,

Ci którzy śledzą nasze social-mediowe platformy zapewne już oglądali nasz pierwszy odcinek programu Ventor o (r)ewolucji w przemyśle. No właśnie, mamy dzisiaj rewolucję czy ewolucję w przemyśle. Uważam, że żyjemy w bardzo ciekawych czasach i każdy z nas doświadcza na codzień wiele nowości, ale również wiele zaskakujących sytuacji w nowych technologiach, w przemyśle. Wszyscy się tego obawiamy, bo jest to dla nas nieznane. Naturalnym więc jest reakcja obronna, czyli obawa i wycofanie.

My w tym naszym programie będziemy chcieli opowiedzieć o tych nowościach w świecie przemysłu, pokazać Wam, że “nie taki diabeł straszny…” i wierzymy w to mocno, że przybliżając Wam tą tematykę, oswoimy Was z tym, iż to się już dzieje i nie mamy na to wpływu. Te zmiany nam pomogą, ale efekty zaobserwujemy dopiero za kilka lat i wtedy stanie się to wszystko co nas przeraża, taką normą jak smartfon w każdej kieszeni, czy też inne nowinki, które przedostały się do naszego codziennego życia.

Zapraszamy do pierwszego odcinka programu,

w którym moim gościem jest Patryk Orlański – nasz współproducent tego kanału i wielki spec od kamery. Codziennie pracujący po drugiej stronie kamery. Dzisiaj jest z nami pierwszy raz po drugiej stronie obiektywu.

Produkuje filmy dynamiczne, angażujące, głównie dla przemysłu. Działa w branży od 3 lat, ale doświadczenie ma duże, ponieważ działa od wielu lat, praktycznie od dziecka. Warsztat wykształcił w #KrakowskaSzkołaFimowa na kierunku operatorskim.

Przemysłem zainspirował się podczas targów w Hannoverze #Euroblech gdzie pozyskał pierwsze kontakty. Wykonał pierwsze filmy z targów, a później już produkcje dla nich z filmami referencyjnymi, firmami korporacyjnymi.

Tak zaczęła się przygoda Patryka z naszą branżą, zainspirowany branżą, młody człowiek opowiada o tym w naszym pierwszym odcinku.

Zapraszam do oglądania.

Przemysław Kamiński

Jeśli chcesz nas śledzić w social mediach, to zapraszamy tutaj:

Zachęcamy do subskrybcji naszego kanału, a poza YT znajdziecie nas również tutaj:

Facebook: https://www.facebook.com/VENTORpl/

Linkedin: https://www.linkedin.com/company/vent

Twitter: https://twitter.com/VENTOR_pl

Instagram: https://www.instagram.com/ventor_pl/

Jako firma, jesteśmy w stanie dostarczyć dla Państwa kompleksowe rozwiązanie do produkcji Państwa produktów w dziedzinie plastycznej obróbki blachy.

Skontaktuj się z nami:

Tel. +48774339445

E-mail: info@ventor.pl

W: www.ventor.pl

 

 

 

Udostępnij:Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail
Aktualności , , , , , , , , ,