Program YouTube: Ventor o (r)ewolucji w Przemyśle. Odcinek 9. Bartłomiej Anusiak - Mikrostyk | VENTOR kompleksowe rozwiązania do plastycznej obróbki blachy.
02/11/20

Ventor o (r)ewolucji w Przemyśle. Odcinek 9. Bartłomiej Anusiak – Mikrostyk

Kolejny odcinek to rozmowa z Bartłomiejem Anusiakiem, prezesem zarządu w firmie MIKROSTYK.

Producenta elementów metalowych dla branży samochodowej, elektrycznej oraz AGD. Firma Bartłomieja produkuje z blachy nie tylko elementy dla przemysłu i dlaczego właśnie jest to biżuteria?

Uczą przyszłych pracowników wewnętrznie, organizują społecznie eventy na swoim terenie nie tylko dla pracowników firmy. Czego oni nie robią. Pięknie społecznie odpowiedzialna firma z malowniczej miejscowości na północy kraju zwaną – Gniew.

Niegdyś firma produkowała tylko dla przemysłu elektronicznego rodzimego, dzisiaj swoich klientów ma na całym świecie. Firma zatrudniająca pokoleniowo całe rodziny. Dbająca o tą atmosferę praktycznie w każdym obszarze.

Zapraszam do zarezerwowania 15 minut czasu i wysłuchania tego opowiadania.

A ja już kręcę kolejne odcinki z naszymi gośćmi, już niedługo kolejny wywiad z ciekawymi ludźmi, do zobaczenia!

Firma MIKROSTYK jest naszym klientem w dziedzinie tłocznictwa. Jest użytkownikiem prasy mechanicznej o nacisku 250 ton dostarczonej i uruchomionej przez naszą firmę. Jest również użytkownikiem naszych linii podających oraz systemów wspomagających szybką wymianę narzędzi w prasie.

Zachęcamy do subskrybcji naszego kanału, a poza YT znajdziecie nas również tutaj:

Facebook: https://www.facebook.com/VENTORpl/

Linkedin: https://www.linkedin.com/company/vent

Twitter: https://twitter.com/VENTOR_pl

Instagram: https://www.instagram.com/ventor_pl/

Jako firma, jesteśmy w stanie dostarczyć dla Państwa kompleksowe rozwiązanie do produkcji Państwa produktów w dziedzinie plastycznej obróbki blachy.

Skontaktuj się z nami: Tel. +48774339445 E-mail: info@ventor.pl W: www.ventor.pl

Udostępnij:Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail
Aktualności , , , , , , , , , ,