VENTOR - Webinar techniczny online. Prasa krawędziowa Prasa krawędziowa

VENTOR WEBINAR: E-Mobility: Wysokoprecyzyjne cięcie laserowe blach elektrotechnicznych i transformatorowych.

VENTOR wraz ze swoim długoletnim partnerem firmą WEIL TECHNOLOGY serdecznie zapraszają na cykl WEBINARÓW w temacie produkcji z blachy dla aplikacji E-Mobility.

W pierwszym odcinku nasi prelegenci Przemysław Kamiński (Ventor) oraz Remigiusz Hermann (Weil Technology) przybliżą zagadnienia technologii precyzyjnego cięcia blach elektrotechnicznych, która kierowana jest dla producentów komponentów silników elektrycznych.

 

Podstawą prezentacji i dyskusji będą rozwiązania produkowane przez Weil Technology stosowane w procesach cięcia blach elektrotechnicznych, które pozwalają swoim użytkownikom przede wszystkim na:

  • Bardzo precyzyjne cięcie laserowe z dokładnością konturu +/- 0,02 mm / IT8
  • Cięcie laserem bez zadziorów
  • Produkcję z cienkich blach o grubości 0,1 – 0,5 mm
  • Elastyczność w prototypowaniu silników elektrycznych z warstwami do 40 tys.

Weil technology produkuje maszyny i systemy do innowacyjnych technik formowania, cięcia i łączenia laserem na rynek globalny od 1987 roku. Systemy produkowane w weil technology trafiają do szerokiego grona klientów w sektorze motoryzacyjnym, AGD, HVAC, meblowym czy przemyśle elektrycznym. Aplikacje firmy weil technology od lat można spotkać w zakładach produkcyjnych w Polsce. VENTOR jest wyłącznym przedstawicielem firmy weil technology na rynku polskim, czeskim i słowackim.

Grupą docelową tego spotkania są producenci przetwarzający w procesach produkcji blachy elektrotechniczne, są zainteresowani podniesieniem wydajności i jakości swoich procesów produkcyjnych.

Zapraszamy do śledzenia naszych kanałów informacji, gdzie znajdziecie Państwo aktualne informacje i nowinki rynkowe:

Ventor na LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/ventortechnology/
Ventor na Facebook: https://www.facebook.com/VENTORpl/
Ventor na YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCRxAAJCpjR26zBDC8Elcu0A

Serdecznie zapraszamy
Zespół VENTOR

ZAPISY NA WEBINAR

Środa 28.04.2021 godzina 10:00
VENTOR WEBINAR: E-Mobility: Wysokoprecyzyjne cięcie laserowe blach elektrotechnicznych i transformatorowych.

    Administratorem danych osobowych jest VENTOR Karolina Orlańska, Frydrychów 7/2, 48-370 Paczków. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie. Pełna informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych znajduje się w zakładce RODO