Seminarium Ventor no.3 czerwiec 2020 | VENTOR kompleksowe rozwiązania do plastycznej obróbki blachy.
24/02/20

Seminarium Ventor no.3 czerwiec 2020

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na organizowane przez nas trzecie już Seminarium obróbki plastycznej blach pt. „Nowe Technologie w Obróbce Blachy”.

Po bardzo dobrze odebranych w poprzednich edycjach  (relacja), które odbyły się w Listopadzie 2019, i Styczniu 2020 zapraszamy Państwa do poświęcenia nam jednego dnia i udziału w kolejnych wydarzeniach, które specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy:

  • 16.06.2020 w Gdańsku Hotel Platan ul.Niepołomicka 36
  • 17.06.2020 w Łodzi – mHotel ul. Św. Teresy 111

którego celem jest pokazanie metod i narzędzi (automatyzacja w procesach obróbki plastycznej blachy, metodologia skracania czasu przezbrojeń, obsługa autonomiczna i prewencja), dzięki którym przy współpracy działów produkcji oraz utrzymania ruchu proces produkcyjny będzie wydajny i elastyczny  a używane maszyny będą pracowały z efektywnością na światowym poziomie.

Seminarium „Nowe Technologie w Obróbce Blachy” to kameralne spotkania przeznaczone dla osób zawodowo związanych z produkcją metalową skupiające swoją tematykę na technologiach i rozwiązaniach dotyczące obróbki blach – od rozwijania jej z kręgu, przez formatkowanie, procesy wykrawania, tłoczenia prasami serwo z napędem bezpośrednim, wycinania, spawania oraz logistyki około produkcyjnej zgodnie z zasadami Lean.

Uczestnictwo w seminarium jest bezpłatne, ale wymaga rejestracji poprzez FORMULARZ ZNAJDUJĄCY SIĘ PO PRAWEJ STRONIE STRONY.

Po przesłaniu formularza rejestracyjnego otrzymają Państwo potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia i informacje organizacyjne związane z wydarzeniem.

Chcemy umożliwić słuchaczom komfort i efektywne spędzenie czasu podczas sympozjum – w związku z tym ilość uczestników spotkania ograniczamy do 20 osób.

Decyduje kolejność zgłoszeń.

 

W programie seminarium przewidziano prezentacje partnerów firmy Ventor oraz blok praktyczny Q&A, gdzie będzie można porozmawiać w formie warsztatu na tematy Państwa interesujące bezpośrednio z ekspertami firmy Ventor i jej partnerów tj.:

DIMECO

Trendy w produkcji z kręgu blachy – linie produkcyjne z modułami do wykrawania, walcowania, cięcia i profilowania; Linie podające, szybka wymiana narzędzi, logistyka około produkcyjna kręgów blachy i narzędzi.

WEIL TECHNOLOGY

Spawanie laserowe, spawanie laserowe wzdłużne rur, cięcie i spawanie laserowe w jednym mocowaniu i w jednej maszynie. Zwijanie formatek w rury. Zastosowanie maszyn WEIL to między innymi przemysł wentylacyjny, producenci kominów, producenci AGD, przemysł samochodowy. Ale Weil Technology to również prasy szybkobieżne SCHAAL Engineering. Więc będzie naprawdę ciekawie.

HAVEN Manufacturing Corp.

Przez ponad 50 lat Haven Manufacturing Corporation zdobyła solidną reputację jako lider w branży obróbki rur. Haven zbudował tę reputację, projektując i budując specjalistyczny park maszynowy, aby spełnić wysoce wyspecjalizowane wymagania naszych klientów. W portfolio rozwiązań między innymi cięcie podwójnym ostrzem, oblicowanie końców rur, gratowanie, fazowanie rur, pomiar i kontrola, pakowanie. To tylko kilka z tych możliwych, które z przyjemnością przedstawimy Państwu podczas naszego seminarium.

COPREN ENGINEERING

Implementacja systemów automatyzacji produkcji na prasach ze szczególnym uwzględnieniem załadunku blach, przenoszenia i rozładunku części obrabianych za pomocą pras hydraulicznych, mechanicznych, linii i pras transferowych.

GIGANT

Jak odpowiednio dobrać prasę hydrauliczną, na co zwracać podczas planowania takiej inwestycji, a także o nowościach w technologii tłoczenia hydraulicznego.

SEYI

O zaletach zastosowania pras mechanicznych serwo z napędem bezpośrednim, różnicach w doborze, a co najważniejsze o szerokich możliwościach jakie daje implementacja rozwiązań serwo w procesach tłoczenia.

Seminarium „Nowe Technologie w Obróbce Blachy” to jeden dzień pełny merytoryki i praktyki. Nasze spotkania to otwarta, koleżeńska atmosfera, prelekcje naszych partnerów prowadzone są, tak, aby umożliwić otwartą dyskusję i rozmowę z Państwem. Wspólnie identyfikujemy możliwości podniesienia jakości, produktywności przy jednoczesnym obniżaniu i kontrolowaniu kosztów produkcji.

Prelekcje prowadzone są w języku angielskim (częściowo w języku polskim).

ZAPISZ SIĘ NA SEMINARIUM

Administratorem danych osobowych jest VENTOR Karolina Orlańska, Frydrychów 7/2, 48-370 Paczków. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie. Pełna informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych znajduje się w zakładce RODO

Udostępnij:Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail
Aktualności , , , , , ,