Możliwości i zastosowanie prasy serwo-mechanicznej z napędem bezpośrednim.
16/02/17

Możliwości i zastosowanie prasy serwo-mechanicznej z napędem bezpośrednim.

Korzyści dla Twojej produkcji wynikające z zastosowania prasy serwo z napędem bezpośrednim są bezkonkurencyjne.

  • Długa żywotność matrycy,

  • większe zakresy,

  • szybsza prędkość kształtowania.

  • oszczędność energii o 50%

  • precyzja

  • głębokie tłoczenie

Seyi

Prasa serwo Seyi

Po lewej stronie; części to poręcze ze stali nierdzewnej o ciągu wytwórczym wynoszącym 100 000 elementów.

W przypadku typowej prasy mechanicznej, prędkość wynosi 20 skoków na minutę. W przypadku prasy serwo-mechanicznej, średnia prędkość wynosi 50 skoków na minutę, żywotność matrycy jest 40 razy dłuższa, zakres jest zwiększony dzięki profilom ruchu wahadła, a prędkość skoku można zwolnić przy dolnym punkcie zwrotnym.

To wszystko oznacza oszczędności!

Po prawej stronie znajdują się uchwyty wykonane z wysoce rozciągliwej stali.  Jest to wykrawanie, więc prędkość pozostaje prawie taka sama.  Nie musisz martwić się o kątową prędkość matrycy.  Istnieje jednak różnica w zakresach i żywotności matrycy (narzędzia), ponieważ możliwe jest zwolnienie prędkości skoku przy dolnym punkcie zwrotnym.  Zakresy zwiększają się, ponieważ podczas pracy w dolnym punkcie zwrotnym można zwolnić prędkość, co wydłuża żywotność narzędzia.  Możliwa jest praca przy węższych zakresach serwo-mechanizmu dzięki niższym prędkościom w dolnym punkcie zwrotnym.

W przypadku zwykłej prasy mechanicznej istnieje większe tarcie, a temperatura jest wyższa.  Może to doprowadzić o pęknięcia stempli.

Jeśli temat zaciekawił Państwa na tyle, że chcielibyście dowiedzieć się więcej o naszych prasach serwo-mechanicznych, zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami: 77 433 94 45 lub poprzez poniższy formularz kontaktowy:


Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości


 

Udostępnij:Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail
Aktualności , , , , , , , , , , , ,