VENTOR kim jesteśmy?

O NAS

Ventor to ludzie którzy od ponad 15 lat pracują dla państwa z maksymalnym zaangażowaniem, profesjonalizmem oraz satysfakcją, oferując rozwiązania dla produkcji z kręgu stali oraz automatyzacji produkcji i spawania laserowego.

Nasz doświadczony zespół wspiera naszych klientów podczas wdrażania i realizacji nowych projektów. Jesteśmy z klientem od pomysłu do gotowego produktu spełniającego wymagania klienta, rynku oraz najwyższe światowe normy. Oferujemy profesjonalne doradztwo techniczne oraz obsługę serwisową. Podejmujemy każdy zadany temat z największą starannością i dbałością o wszystkie szczegóły. Automatyzacja zwiększająca wydajność, poprawę bezpieczeństwa oraz najwyższą jakość zakładu produkcyjnego naszego klienta to nasza pasaja i nasz cel.

Priorytetem jest dla nas zadowolenie i satysfakcja z wydajności i jakości produkcji naszych klientów. Zaufali nam partnerzy z segmentu przemysłu motoryzacyjnego, przemysłu AGD, budowlanego, wentylacyjno-grzewczego oraz sektora lotniczego.Współpraca z państwem to dla nas zaszczyt, piękna przygoda oraz możliwość stałego doskonalenia naszych umiejętności.

Naszym obecnym klientom życzymy dalszego rozwoju, a przyszłym mądrych decyzji  i uśmiechu na widok gotowego produktu. Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy do kontaktu.

DLACZEGO VENTOR

Ponieważ posiadamy to, czego nie mają inni. Nasi klienci przede wszystkim cenią nas za solidność, elastyczność do realizowanych projektów i jakość obsługi oraz serwisu.

Realizujemy głównie niestandardowe projekty. „Szyjemy garnitur na miarę”, używając do tego różnych technologi, często łącząc rozwiązania naszych wszystkich partnerów.

Szeroki zakres rozwiązań naszych partnerów i świadczonych usług oraz najwyższą jakość, zapewnimy Państwu dzięki doświadczeniu i profesjonalizmu naszego zespołu, który systematycznie uczestniczy w szkoleniach organizowanych przez naszych partnerów.

CO NAS NAPĘDZA

wyzwania
powracający i zadowoleni klienci
Jakość i czas wdrożenia nowego projektu
Nowinki techniczne, wdrażane u naszych klientów

FIRMA TO LUDZIE

Karolina Orlańska Ventor

Karolina Orlańska

Właścicel
Karolina to wrażliwa część naszego zespołu. Troszczy się o każdy szczegół naszego zawodowego życia. Priorytetem jest szczęśliwy zespół i zawsze zadowolony klient. Zajmuje się w firmie działaniami marketingowymi i finansami. Prywatnie uwielbia spędzać czas w górach, czytać thillery i cieszyć się chwilą z najbliższymi.
Przemysław Kamiński Ventor

Przemysław Kamiński

Dyrektor sprzedaży
Przemek zawsze dobrze zorganizowany i solidnie przygotowany do spotkania. Umięjętności obektywnej oceny sytuacji i potrzeb naszych klientów pozwalają z sukcesem budować solidne fundamenty stałej i wieloletniej współpracy. Prywatnie chętnie spędza czas w ukochanych Rychlebskich Górach, podróżuje i motywuje najbliższych do działania i ciągłego rozwoju.
Józef Winiarski Ventor

Józef Winiarski

Kierownik serwisu
Józef wspaniały człowiek, oaza spokoju, otwarty umysł analityczny. Chętnie podejmuje każde stawiane przed nim wyzwanie. Rozwija swoje umiejętności systematycznie uczestnicząc w szkoleniach zewnętrznych oraz organizowanych przez naszych partnerów. W wolnym czasie gra w siatówkę, uwielbia długie spacery nad Bałtykiem i domową pizzę.
Agnieszka Orlańska Ventor

Agnieszka Orlańska

Koordynator biura
Agnieszka jest naszym wulkanem pozytywnej energii. Wszędzie jej pełno, wszystko załatwi. Uwielbia nawiązywać nowe relacje i rozmowy z naszymi klientami. Prywatnie szalona mama, wielbicielka podróży, jej obiady, ostatnio z kuchni wegańskiej poruszają najbardziej wymagające podniebienia.

Jarosław Mrukowicz

Koordynator projektów/ wsparcie serwisu
Jarek, pozytywnie nakręcony i otwarty na nowe cele i wyzwania które przed nim stoją. Jest niezastąpionym wsparciem naszego serwisu oraz sprzeadży, chętnie angażując się w wymagające i odpowiedzialne projekty. Prywatnie Mąż i Tata Filipa, Ali i Kuby oraz właściciel szalonego labladora. Jego największa pasja życiowa to rajdy samochodowe, której jest wierny od najmłodszych lat.

Grzegorz Sirko

Business Development Manager
Grzegorz, dołączył do naszego zespołu jako doświadczony marketing manager oraz głodny wiedzy i nowych doświadczeń profesjonalista z branży przemysłowej. Z Przemkiem poznali się w 2016 roku i od początku znajomości wiedzieli, że ich wspólna pasja do współczesnej produkcji w Polsce musi w przyszłości zaowocować stałą współpracą. Dziś dzieli się swoim doświadczeniem z naszymi klientami z sektora przemysłu metalowego w branżach Automotive, Aerospace, AGD i innych; w zakresie zastosowania nowych technologii i rozwiązań obróbki plastycznej blach w procesach produkcyjnych.   Aktywny networker otwarty na dyskusje dotyczące nowych technologii, zmian i innowacji w przemyśle produkcyjnym.    Od najmłodszych lat miłośnik motoryzacji z Formułą 1 na czele. Odpoczywa podróżując i uprawiając sporty od roweru po zimowe wyjścia w Tatry.
W skrócie

Historia naszej firmy

Październik 2002

Założenie firmy na terenie byłej fabryki wentylatorów Elektromet w Głuchołazach.

Luty 2008

Rozpoczęcie współpracy z WEIL Engineering – niemieckim producentem maszyn

Październik 2015

Rozpoczęcie współpracy handlowo – serwisowej z firmą Dimeco z Francji.

Maj 2015

Utworzenie biura handlowo-technicznego w miejscowości Frydrychów w woj. opolskim

Kwiecień 2016

Rozpoczęcie współpracy z francuskim producentem pras hydraulicznych, firmą MIB Hydro

Styczeń 2017

Rozpoczęcie współpracy handlowo-serwisowej z SEYI

Maj 2017

Otworzenie oddziału firmy w Czechach

Lipiec 2017

Rozpoczęcie współpracy z GIGANT Industries

Listopad 2018

Rozpoczęcie współpracy z DIMECO w CZ i SK

Styczeń 2019

Rozpoczęcie współpracy z COPREN

Kwieceiń 2019

Rozpoczęcie współpracy z SCHAAL Engineering

Sierpień 2019

Rozpoczęcie współpracy z WEIL Engineering w CZ i SK