VENTOR kim jesteśmy?

O NAS

Ventor to ludzie którzy od ponad 15 lat pracują dla państwa z maksymalnym zaangażowaniem, profesjonalizmem oraz satysfakcją, oferując rozwiązania dla produkcji z kręgu stali oraz automatyzacji produkcji i spawania laserowego.

Nasz doświadczony zespół wspiera naszych klientów podczas wdrażania i realizacji nowych projektów. Jesteśmy z klientem od pomysłu do gotowego produktu spełniającego wymagania klienta, rynku oraz najwyższe światowe normy. Oferujemy profesjonalne doradztwo techniczne oraz obsługę serwisową. Podejmujemy każdy zadany temat z największą starannością i dbałością o wszystkie szczegóły. Automatyzacja zwiększająca wydajność, poprawę bezpieczeństwa oraz najwyższą jakość zakładu produkcyjnego naszego klienta to nasza pasaja i nasz cel.

Priorytetem jest dla nas zadowolenie i satysfakcja z wydajności i jakości produkcji naszych klientów. Zaufali nam partnerzy z segmentu przemysłu motoryzacyjnego, przemysłu AGD, budowlanego, wentylacyjno-grzewczego oraz sektora lotniczego.Współpraca z państwem to dla nas zaszczyt, piękna przygoda oraz możliwość stałego doskonalenia naszych umiejętności.

Naszym obecnym klientom życzymy dalszego rozwoju, a przyszłym mądrych decyzji  i uśmiechu na widok gotowego produktu. Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy do kontaktu.

DLACZEGO VENTOR

Ponieważ posiadamy to, czego nie mają inni. Nasi klienci przede wszystkim cenią nas za solidność, elastyczność do realizowanych projektów i jakość obsługi oraz serwisu.

Realizujemy głównie niestandardowe projekty. „Szyjemy garnitur na miarę”, używając do tego różnych technologi, często łącząc rozwiązania naszych wszystkich partnerów.

Szeroki zakres rozwiązań naszych partnerów i świadczonych usług oraz najwyższą jakość, zapewnimy Państwu dzięki doświadczeniu i profesjonalizmu naszego zespołu, który systematycznie uczestniczy w szkoleniach organizowanych przez naszych partnerów.

CO NAS NAPĘDZA

wyzwania
powracający i zadowoleni klienci
Jakość i czas wdrożenia nowego projektu
Nowinki techniczne, wdrażane u naszych klientów

FIRMA TO LUDZIE

Przemysław Kamiński Ventor

Przemysław Kamiński

Właściciel
Przemek zawsze dobrze zorganizowany i solidnie przygotowany do spotkania. Umięjętności obektywnej oceny sytuacji i potrzeb naszych klientów pozwalają z sukcesem budować solidne fundamenty stałej i wieloletniej współpracy. Prywatnie chętnie spędza czas w ukochanych Rychlebskich Górach, podróżuje i motywuje najbliższych do działania i ciągłego rozwoju.

Patryk Orlański

Key Account Manager
Patryk to człowiek wielu pasji. Organizator wypraw górskich, najlepszy operator kamery w mieście i pasjonat zielonego jedzenia. Urodzony handlowiec, pierwsze sukcesy odnosił na szkolnym podwórku sprzedając osy w słoiku.

Grzegorz Sirko

Business Development Manager
Grzegorz, dołączył do naszego zespołu jako doświadczony marketing manager oraz głodny wiedzy i nowych doświadczeń profesjonalista z branży przemysłowej. Z Przemkiem poznali się w 2016 roku i od początku znajomości wiedzieli, że ich wspólna pasja do współczesnej produkcji w Polsce musi w przyszłości zaowocować stałą współpracą. Dziś dzieli się swoim doświadczeniem z naszymi klientami z sektora przemysłu metalowego w branżach Automotive, Aerospace, AGD i innych; w zakresie zastosowania nowych technologii i rozwiązań obróbki plastycznej blach w procesach produkcyjnych.   Aktywny networker otwarty na dyskusje dotyczące nowych technologii, zmian i innowacji w przemyśle produkcyjnym.    Od najmłodszych lat miłośnik motoryzacji z Formułą 1 na czele. Odpoczywa podróżując i uprawiając sporty od roweru po zimowe wyjścia w Tatry.
Józef Winiarski Ventor

Józef Winiarski

Kierownik serwisu
Józef wspaniały człowiek, oaza spokoju, otwarty umysł analityczny. Chętnie podejmuje każde stawiane przed nim wyzwanie. Rozwija swoje umiejętności systematycznie uczestnicząc w szkoleniach zewnętrznych oraz organizowanych przez naszych partnerów. W wolnym czasie gra w siatówkę, uwielbia długie spacery nad Bałtykiem i domową pizzę.
Agnieszka Orlańska Ventor

Agnieszka Orlańska

Koordynator biura
Agnieszka jest naszym wulkanem pozytywnej energii. Wszędzie jej pełno, wszystko załatwi. Uwielbia nawiązywać nowe relacje i rozmowy z naszymi klientami. Prywatnie szalona mama, wielbicielka podróży, jej obiady, ostatnio z kuchni wegańskiej poruszają najbardziej wymagające podniebienia.

Sylwester Znojek

Koordynator projektów
Karolina Orlańska Ventor

Karolina Orlańska

Właścicel
Karolina to wrażliwa część naszego zespołu. Troszczy się o każdy szczegół naszego zawodowego życia. Priorytetem jest szczęśliwy zespół i zawsze zadowolony klient. Zajmuje się w firmie działaniami marketingowymi i finansami. Prywatnie uwielbia spędzać czas w górach, czytać thillery i cieszyć się chwilą z najbliższymi.
W skrócie

Historia naszej firmy

Październik 2002

Założenie firmy na terenie byłej fabryki wentylatorów Elektromet w Głuchołazach.

Luty 2008

Rozpoczęcie współpracy z WEIL Engineering – niemieckim producentem maszyn

Październik 2015

Rozpoczęcie współpracy handlowo – serwisowej z firmą Dimeco z Francji.

Maj 2015

Utworzenie biura handlowo-technicznego w miejscowości Frydrychów w woj. opolskim

Kwiecień 2016

Rozpoczęcie współpracy z francuskim producentem pras hydraulicznych, firmą MIB Hydro

Styczeń 2017

Rozpoczęcie współpracy handlowo-serwisowej z SEYI

Maj 2017

Otworzenie oddziału firmy w Czechach

Lipiec 2017

Rozpoczęcie współpracy z GIGANT Industries

Listopad 2018

Rozpoczęcie współpracy z DIMECO w CZ i SK

Styczeń 2019

Rozpoczęcie współpracy z COPREN

Kwieceiń 2019

Rozpoczęcie współpracy z SCHAAL Engineering

Sierpień 2019

Rozpoczęcie współpracy z WEIL Engineering w CZ i SK