1. Ventor
  2. Aktualności

Aktualności

Relacja z Automotive Production Support 2022. Wrocław.

W dniu 21 czerwca uczestniczyliśmy w spotkaniu branżowym Automotive Production Support, była to szósta edycja tego wydarzenia.

Na spotkaniu prezentowaliśmy zalety zamiany pars mechanicznych dużych z narzędziami progresywnymi na małe prasy z systemem transferowym pomiędzy prasami.

Odwiedź nas podczas Automotive Production Support we Wrocławiu.

Battery manufacturers support – specjalna, równoległa do głównego nurtu #APS2022 sesja wykładów poświęconych tematyce oraz technologiom wspierającym producentów baterii, systemów zasilania oraz magazynowania energii.

#APS2022 to spotkania fachowców związanych zawodowo z procesami produkcyjnymi i nowymi technologiami w firmach z sektorów: automotive, lotnictwa, AGD, producentów baterii, maszyn, wyrobów z blachy czy konstrukcji.

Zapraszamy 21 czerwca do Wrocławia

Rozwiązania dla e-mobilności

Oferujemy kilka innowacyjnych zastosowań na rynku e-mobilności, szczególnie w dziedzinie cięcia laserowego i spawania.

Pierwszy cykl webinariów z Ventor. Branża AGD

W podążaniu za innowacyjną technologią oraz stale rozwijającym się sektorem przemysłowym, wspólnie z naszymi partnerami, przygotowaliśmy specjalnie dla Państwa, darmowy cykl webinariów poświęcony branży AGD.

Nowość w ofercie Ventor. Hydrauliczne walcarki do rur

ROLLPOWER 4R to niezawodna 4-rolkowa hydrauliczna giętarka do blach, która powoduje że proces gięcia staje się jeszcze bardziej wydajny i precyzyjny. W pełni elektroniczna maszyna to najlepsze rozwiązanie dla dużej produkcji.

Kontakt z nami

+48 77 433 94 45
info@ventor.pl