1. Ventor
  2. Aktualności

Aktualności

Rozwiązania mechaniczne dla branży EV

Przy nasyconych promocjach związanych z technologią serwo, producenci pras mają tendencję do zaniedbywania prostego faktu, że technologia mechaniczna jest nadal istotna dla aktualnych trendów w branży, a w niektórych przypadkach może okazać się lepszą inwestycją dla zakładów zajmujących się obróbką metali.

Systemy wizyjno-sterujące w automatyce przemysłowej

Zastosowania systemów wizyjnych w warunkach przemysłowych występują zasadniczo w dwóch głównych obszarach: kontroli jakości i prowadzenia robotów. Podczas kontroli zgodności kamery weryfikują lub mierzą pewne specyficzne właściwości obiektów, wykonując system sterowania in-line w całej produkcji, bez spowalniania cyklu przetwarzania.

Relacja z Automotive Production Support 2022. Wrocław.

W dniu 21 czerwca uczestniczyliśmy w spotkaniu branżowym Automotive Production Support, była to szósta edycja tego wydarzenia.

Na spotkaniu prezentowaliśmy zalety zamiany pars mechanicznych dużych z narzędziami progresywnymi na małe prasy z systemem transferowym pomiędzy prasami.

Odwiedź nas podczas Automotive Production Support we Wrocławiu.

Battery manufacturers support – specjalna, równoległa do głównego nurtu #APS2022 sesja wykładów poświęconych tematyce oraz technologiom wspierającym producentów baterii, systemów zasilania oraz magazynowania energii.

#APS2022 to spotkania fachowców związanych zawodowo z procesami produkcyjnymi i nowymi technologiami w firmach z sektorów: automotive, lotnictwa, AGD, producentów baterii, maszyn, wyrobów z blachy czy konstrukcji.

Zapraszamy 21 czerwca do Wrocławia

Rozwiązania dla e-mobilności

Oferujemy kilka innowacyjnych zastosowań na rynku e-mobilności, szczególnie w dziedzinie cięcia laserowego i spawania.

Kontakt z nami

+48 77 433 94 45
info@ventor.pl