Wózek do transportu kręgów

Wózki do transportów kręgów stalowych sprawdzą się w zakładach produkcyjnych które chcą zwiększyć wydajność jednostek produkcyjnych stosując zasady Lean Manufacturing.

Wózek do transportu kręgów

Transport kręgów blachy.

Wózki do transportów kręgów stalowych sprawdzą się w zakładach produkcyjnych które chcą zwiększyć wydajność jednostek produkcyjnych stosując zasady Lean Manufacturing.. Przeznaczone są głównie do ładowania i rozładowywania matryc na prasach tłoczących, ale mogą być również odpowiednie do zastosowań w innych podobnych czynnościach. Nasza szeroka gama urządzeń pozwala nam oferować konkurencyjne rozwiązania klientom z kilkoma prasami, a także klientom posiadającym tylko 1 lub 2 maszyny. Oferujemy rozwiązania do 20 ton do przenoszenia matryc i do 35 ton do obsługi kręgów stalowych.

Co to jest produkcja LEAN?

LEAN MANUFACTURING to trend usprawniania procesów logistycznych w firmie produkcyjnej. Korzysta z kilku podejść, takich jak 5S, VSM, Taktime oraz SMED.

Dlaczego warto zastosować tą metodę w swojej firmie?

Celem metodologii LEAN jest maksymalizacja wartości dodanej i eliminacja odpadów. Bezpośrednie zyski są natychmiast dokonywane za pomocą prostych metod, takich jak SMED.
Rzeczywiście SMED optymalizuje czas przezbrajania, a przez to zwiększa produktywność.
 Na przykład nasz sprzęt umożliwia zmianę matrycy lub kręgu w mniej niż 6 minut!

Wózek mobilny do transportu kręgów stalowych produkcji DIMECO + Rotobloc

Transport kręgów blachy, wózki.

Kontakt z nami

Usługi serwisowe

SZKOLENIA
SERWIS TECHNICZNY
OPTYMALIZACJA PROCESU
MONITORING I ANALIZA
ORYGINALNE CZĘŚCI

Pliki do pobrania