Wykańczarki końców rur

Wykańczarka końców rur firmy Haven, uchodzi za standard w branży ukosowania końców rur. Natomiast, nasze wykańczarki charakteryzujące się dużą szybkością i oszczędnością, wykańczają równocześnie oba końce rur. Podstawowe zalety urządzenia obejmują także hydrauliczne układy posuwu, który jest szybki i precyzyjny oraz szybką zmianę noży z wkładkami węglikowymi. Co więcej, ze względu na fakt iż, jedna głowica tnąca jest nieruchoma, druga, umieszczona naprzeciwko niej głowica szybko i dokładnie dostosowuje się na utwardzonych powierzchniach, mamy tutaj do czynienia z regulacją długości, która na pewno będzie pomocna w takim procesie.

Wykańczarki zwiększające produkcję i jakość

Wykańczarka Haven uchodzi za standard w branży ukosowania końców rur. Nasze charakteryzujące się dużą szybkością i oszczędnością wykańczarki wykańczają równocześnie oba końce rur. W ramach tej samej operacji przycinana jest zarówno średnica wewnętrzna jak i zewnętrzna oraz wykańczane są końce, których gładka powierzchnia przypomina obróbkę na tokarce. Całkowicie zautomatyzowane działanie w połączeniu z nożami węglikowymi i posuwami hydraulicznymi pozwalają operatorowi wykończyć do 2500 rur na godzinę.

Prostota konstrukcji i zastosowanie wysokiej jakości elementów zapewniają niskie koszty utrzymania i długą żywotność urządzenia. Wykańczarka Haven daje Państwa przedsiębiorstwu przewagę na dzisiejszym rynku produkcji rur.

Kontakt z nami

Usługi serwisowe

SZKOLENIA
SERWIS TECHNICZNY
OPTYMALIZACJA PROCESU
MONITORING I ANALIZA
ORYGINALNE CZĘŚCI

Pliki do pobrania