Maszyna typu MPB/MSC

Maszyna typu MPB/MSC przeznaczona do spawania zagięć sektorowych kolanka metodą TIG na kołnierzu. Cały proces przygotowania jest automatyczny i kontrolowany przez precyzyjne urządzenia, aby zagwarantować ciągłość produkcji i niezawodność podczas pracy.

Maszyna typu MPB/MSC

Maszyna MPB służy do spawania zagięć sektorowych za pomocą metody TIG, natomiast praca MSC polega na przygotowaniu kołnieża na tych sektorach, który jest potrzebny do następnego etapu spawania. Każda średnica wymaga użycia specjalnego, dedykowanego oprzyrządowania z tworzywa sztucznego. Dla maszyny MPB, jest to wywijanie kołnierza i matryc mechanicznych, a dla maszyny MSC spawanie.

Specyfikacja techniczna

Produkt Kolanka sektorowe 45°-90°
Średnica Od Ø60 do Ø400 mm
Grubość Od 0,4 do 0,6  mm
Materiał – Stal nierdzewna AISI

– Miedź

Załadunek / Rozładunek Ręczny w wersji standardowej
Zasilanie Elektryczne: 400V ± 10% 50Hz

Pneumatyczne: 6bar

Kolor Niebieski i biały

Zaczynając od rury spawanej, należy wyciąć laserowo dwa sektory (dla kąta 45 °) i trzy sektory (dla kąta 90 °), które składają się na gotowe kolanka 45 ° i kolanka 90 °. W przypadku zagięć o kącie 45°-90° należy użyć własnych, dedykowanych trzpieni i oprzyrządowania z tworzywa sztucznego do obsługi kołnierzy (maszyna MPB) oraz oprzyrządowania spawalniczego do spawarki MSC. Jeśli chcecie Państw wyprodukować kolanka o kącie 30 °, wymagany jest inny kompletny zestaw oprzyrządowania.

Kontakt z nami

Usługi serwisowe

SZKOLENIA
SERWIS TECHNICZNY
OPTYMALIZACJA PROCESU
MONITORING I ANALIZA
ORYGINALNE CZĘŚCI

Pliki do pobrania

Maszyna typu MPB/MSC

Wkrótce

Menu